Надіслати
НОВИНУ
 
1/15/2015    П:722 К:1
Відеосюжет про конкурс колядок у Дубовому
Уже традиційний для Тячівщини фестиваль-конкурс серед маленьких колядників відбувся цього разу в Дубовому. П’ятий рік поспіль участь у колядницьких “баталіях” брали вихованці дитсадків та учні-початківці.
Національні костюми, різдвяна атрибутика та масштабні декорації на сцені. Уявити теперішніх колядників без цього важко, адже за 5 років проведення конкурсу рівень підготовки значно покращився. 

Згідно з умовами конкурсу, на сцені повинна бути обмежена кількість колядників. Також увагу звертають на автентичність колядок (вітаються давні – притаманні цій місцевості віншування) та відповідність народного одягу. Враховують судді і   різдвяні атрибути: зірка, вертеп та інші тематичні речі. 

Першими традиційно до коляди приступили дошкільнята. Жоден з колективів не повторював ані віншування, ані різдвяних пісень. Різнилися  вони і вбранням та сценічним облаштуванням. Проте конкурс є конкурс, і найкращих журі довелося обирати. Ними цього року стали дошкільнята з Ганичів. 

Традиційно колядницький конкурс на Тячівщині та Рахівщині проходить за ініціативи та підтримки народного депутата Переможець отримав професійний проектор. Не менш цінні подарунки очікували на призерів. За друге місце – пральна машина. За бронзу – ігровий килим. Не з пустими руками залишилися і решта конкурсантів – вони отримали солодощі. 

Після нетривалої перерви на сцену вийшли старші учасники. Всього за призи боролися 11 колективів. Учні початкових класів не просто колядували зі сцени – вони розігрували справжні театральні дійства. Хоч журі і було прискіпливим – колядники намагалися відповідати  всім критеріям оцінювання, чим і ускладнили роботу суддів. За друге і третє місце учасники фестивалю отримали персональний комп’ютер та плазмовий телевізор відповідно. А керівники всіх колективів – шкільні прилади та унаочнення для класу. 

Конкурс коляди хоч і завершився, проте, як обіцяють організатори, його будуть  проводити й надалі. Адже головна мета конкурсу на кращу колядку  – відродження традицій та виховання підростаючого покоління, яке  повинно пам’ятати  своє минуле.  

Loading the player...М-Студіо


Коментарі (1)
Горец
1/19/2015 12:34:29 AM  |  IP: 95.135.181.***
Слава жюрі за чесне голосування

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi