Надіслати
НОВИНУ
 
12/10/2014    П:1280 К:0
Нардеп Пацкан знову мусить виправдовуватися. Цього разу через контрабанду
Лідер закарпатського УДАРу знову в епіцентрі скандалу.
Ще не встигли вщухнути розмови про участь народного депутата Валерія Пацкана у першій сутичці в парламенті нового скликання, як політику довелося виправдовуватися з приводу таємної зустрічі на ранчо «Золота гора», що належить екс-губернатору Закарпаття та головному регіоналу області Олександрові Ледиді.

Як пише Закарпаття онлайн, ця зустріч відбулася минулої суботи, 6 грудня, і в ній взяли участь окрім власне Ледиди та Пацкана, також очільник закарпатської міліції Сергій Шаранич та лідер місцевого Народного Фронту Валерій Лунченко. За інформацією видання, на зустрічі учасники домовлялися про контрабандне перевезення товарів з Угорщини та Словаччині, та відповідні дивіденди за прикриття цього.

Відразу після появи матеріалу про це, Валерій Пацкан відреагував на нього заявою з спростуваннями в особливий спосіб. Зокрема, політик закцентував увагу не на спростуванні факту зустрічі, а на певних неточностях журналістів, які дещо сплутали дати та дні зустрічі (журналісти написали в суботу, 5 грудня, хоча субота, це 6 грудня – ред.), про яку інформували.

Відтак, такі «спростування» ударівця лише додають зайвої пікантності ситуації, адже виходить, що Валерій Пацкан довів завдяки скан-копіям квитків та участі в засіданні комітету в Києві у лише відсутність згаданої зустрічі у п’ятницю, але не у суботу.

Після обрання до парламенту це вже другий відчутний репутаційний удар по Валерію Пацкану.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi