Надіслати
НОВИНУ
 
11/28/2014    П:775 К:0
У Румунії планують відновити залізничне сполучення з Тячівщиною і Рахівщиною
Як ми вже повідомляли, вчора, 27 листопада, делегація Закарпатської області на чолові з головою обласної ради Володимиром Чубірком побувала в румунському місті Сігет-Мармацієй.
Тут разом з румунськими партнерами йшлося про реалізацію проекту з будівництва мосту, який з’єднуватиме село Білу Церкву Рахівського району та місто Сігет повіту Марамуреш. З української сторони участь в зустрічі взяли й заступник голови ОДА Михайло Рівіс, керівник Тячівської РДА Василь Йовдій, начальник управління євроінтеграції Андрій Варцаба та сільський голова Білої Церкви Юрій Берінде.?Делегація проводила перемовини з префектом Марамурешського повіту Антоном Рохіаном, Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдаван, керівництвом міста.

З-поміж іншого, на зустрічі йшлося також про можливість відновлення залізничного сполучення на Рахівщині та Тячівщині з Марамурешом. «З 2007 року припинено залізничне сполучення. В першу чергу через контрабанду цигарок. Але цю проблему можливо вирішити. Нещодавно ми звернулися до уряду відновити роботу потягу. Більше того, ми пропонуємо продовжити маршрут поїзду Київ – Рахів до Сігета», – поділився планами префект Марамурешського повіту Антон Рохіан.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi