Надіслати
НОВИНУ
 
9/11/2014    П:3277 К:0
Дубівський вертолітний завод виготовляє паски безпеки для пілотів літаків АН-32
З підприємством - ДП «Завод 410 ЦА» - ДП «ЗВВО» співпрацює більше 7 років.
Зі слів керівників заводу, у 2013 році було підписано черговий договір з київським авіаремонтним заводом ДП «Завод 410 ЦА» на виготовлення пасків безпеки, за яким передбачалось, що підприємство отримає 1млн. 300 тис. грн. Однак через соціально-економічні негаразди, які склались у країні, ДП «Завод 410 ЦА» теж опинився у скруті й не отримав жодного літака на ремонт з Індії. І з червня призупинив свою роботу на невизначений час. У той же час, ДП «ЗВВО» відповідно до договору виготовило частину продукції та закупило комплектуючі на всю замовлену партію. Однак, не отримавши кошти за виконану роботу від замовника, опинилося у важкому фінансовому становищі. 

Як зазначає в.о.директора Іван Дзябко, через те, що ДП «Завод 410 ЦА» не виконав фінансові зобов’язання перед ДП «ЗВВО», дубівське підприємство опинилося у скруті – боргує заробітну плату з лютого цього року. Через брак коштів відбувається відтік висококваліфікованих спеціалістів, що може призвести до повного закриття виробництва. Наразі підприємство вже 2 місяці, як працює лише 4 дні у тижні по 4 години на день.

Необхідна сума для погашення заборгованостей з виплати заробітної плати, єдиного соціального внеску та податку з доходів фізичних осіб становить 1млн 300 тис. грн.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi