Надіслати
НОВИНУ
 
7/16/2014    П:878 К:0
Кавуни й дині на Закарпатті подорожчають на третину, а яблука й груші мають подешевшати вдвічі
Уже під кінець цього тижня на ринках почнуть з'являтися баштанні, вирощені на відкритому ґрунті.
Аналітики називають кілька причин високої вартості баштанних. Перша - скорочення виробничих площ. У південних областях України через не найкращих фінансових результатів минулого сезону виробники не зважилися зберігати колишні обсяги посадок. Крім того, "відпав" Крим. Друга причина - реальне зниження врожайності, пишуть "Вести"

Кавуни, вирощені під плівкою, нині продають по 3-3,2 грн за кілограм. Імпортні дешевші – по 2,5 грн/кг. Імпортні дині відповідно коштують 10-15 грн/кг. Перші "корисні" вітчизняні кавуни, вирощені без плівки - на відкритому ґрунті на Херсонщині, надійдуть у продаж вже через кілька днів, під кінець цього тижня. Вітчизняні дині масово надійдуть у продаж через 7-10 днів. Вартість кавунів у роздрібі прогнозують на рівні 4-5 грн/кг, а дині – 3,5-7,5 грн/кг у залежності від сорту. Тим часом в Україні через рекордні врожаї подешевшають яблука і груші. На даний момент на українських ринках і полицях супермаркетів можна купити лише польську продукцію або наш старий урожай. 

Ціни на яблука коливаються в рамках 14-30 грн/кг, на груші - 26-32 грн. Під осінь, коли почнуть збирати вітчизняні врожаї, ціна має впасти щонайменше вдвічі.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi