Надіслати
НОВИНУ
 
6/16/2014    П:910 К:0
У Тереблянський квартал, можливо, заселять переселенців зі Сходу
Такий варіант розглядали сьогодні, 16 червня, на щотижневій понеділковій нараді в Тячівській РДА.
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, Тереблянський квартал збудовано для переселнців з Солотвина. Та наразі солотвинці не поспішають залишати свої будинки, і переселятися у новобудови.

Під час наради, на якій обговорювали вирішення проблеми водопостачання та каналізації у новозбудованому житловому комплексі села Теребля для солотвинських переселенців. Дане питання, до речі, було обговорено на виїзній нараді за участі губернатора області  Валерія Лунченка, де було прийнято рішення усунути всі недоліки.  

Крім цього, керівник району - Петро Голубка - дав завдання  детально вивчити питання переселення солотвинців у новобудови. Петро Петрович наголосив, що неприпустимим є те, аби  житлові площі пустували, в той час як у район з кожним днем поступають біженці зі Сходу, яких ніде розмістити. Ймовірніше за все, буде прийнято якесь рішення на вищому рівні, аби задіяти у разі офіційної відмови від нього солотвинців. Загалом тут збудовано 116 квартир у 8 багатоквартирних будинках, 17 індивідуальних житлових будинків садибної забудови. На сьогодні тут проживає лише 11 сімей, хоч ключів  отримало набагато більше господарів.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi