Надіслати
НОВИНУ
 
7/23/2013    П:3875 К:0
Ікони Свято-Георгіївського монастиря зцілюють від недуг
Хоча чоловічий монастир у Селі Криве Тячівського району, про який далі буде іти мова, один з наймолодших на Закарпатті, вірники вже вважають його унікальним. Ікони Свято-Георгіївського монастиря зцілюють від недуг, за водою з криниці, яка знаходиться на його території, приїжджають навіть з-за кордону, а історія його появи насправді цікава.
Для того, аби помолитсь, набратись духовних сил та Божої благодаті, до Свято-Георгіївського чоловічого монастиря  вірники приїздять не лише з інших районів Закарпаття, а і з інших областей та навіть  з-за кордону, – розподіає ігумен Варлаам. Одна з тутешніх святинь – ікона великомученика Георгія Побідоносця з часточками його мощей  знаходиться в одному з найбільших храмів монастиря на честь Марії Магдалени. Ще тут зберігається чудотворна плащаниця Христа,  яку подарувала вірниця з Дубового. Про ще одну  ікону, яку привезли з Греції,   вже розповідають легенди. 

Цілющу  силу має і вода в криниці, яку колись викопали монахи. Сюди ченці щодня приходили молитися, і вода набула чудодійних властивостей, згодом тут поставили невелику капличку, а на стінах з’явились ікони. Їх сюжети розповідають про  християнські обряди, в яких вода відіграє важливу  роль. Нині це місце паломництва: до цілющого джерела приїжджають звідусіль.  Воду в колодязі освячують раз на тиждень, а от богослужіння в монастирі проводять щодня зранку та ввечері. 

Першим монахом святої обителі став місцевий житель, 75- річний Авраам Штефура, який і вирішив побудувати на цій горі Свято-Георгіївську церкву. Уже  через чотири роки,  в 1997-му,  тут відкрили чоловічий монастир. Нині на його території п’ять  храмів, оздоблювальні роботи в яких тривають і досі. Благотворно діє тут  і сама природа. З вікон  духовної обителі відкривається чудовий краєвид.  Звідси видно і тячівські села, і карпатські вершини.  Кожен куточок Закарпаття, куди досягають церковні дзвони, кажуть монахи,  наповнюється вірою, спокоєм, любов’ю та Божою благодаттю.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi