Надіслати
НОВИНУ
 
5/17/2014    П:1445 К:1
Партію регіонів реформують за зразком Республіканської партії США - Ледида
Про це лідер закарпатських регіоналів та екс-очільник Закарпатської ОДА заявив у ефірі на телеканалі Тиса-1.
- Маючи досвід роботи в державних структурах, ми зрозуміли: в партії слід відмовитися від такого якища, як "лідерство". Бо досі практика партійного будівництва в Україні була такою: є лідера, а навколо нього будують партію. І якщо в лідера виникають проблеми, автоматично страждає вся партія. Так не має бути. Тому вирішили зробити політсилу за зразком Республіканської партії США: там керує президія і секретар, якого щороку переобирають. Спробуємо втілити такий досвід в Україні. У нас президія складається з 8 чоловік, вона обиратиме на рік секретаря. Останній, у свою чергу, вестиме усі справи цієї політичної сили, - зауважив Олександр Ледида, якого на останньому з'їзді було обрано до президії Партії регіонів.

Tyachiv.com.ua

Коментарі (1)
вадим
5/17/2014 7:53:32 PM  |  IP: 37.115.115.***
Повідомити про всіх хабарників можна тут http://habaram.net
розповсюджуйте .

Шановні громадяни України!
Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»
Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь - який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об'єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.
Ти - громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об'єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники - корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!
Ссылка www.habaram.net

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi