Надіслати
НОВИНУ
 
5/6/2014    П:1271 К:0
Через трагічні події в Україні "Берлибаський банош" переноситься
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, 11 травня на Рахівщині повинен був відбутися фестиваль "Берлибаський банош", в гості до якого повинен був завітати Анатолій Цуперяк з зірковими друзями шоу "МастерШеф".
Та, на жаль, організатори фестивалю змушені були відкласти його проведення на невизначений термін.

Нагадаємо, що цьогорічний фестиваль вже кілька разів опинявся під загрозою зриву - організаторам не вистачало коштів на найнеобхідніше, тому спочатку виріши взагалі не проводити його цьогоріч.  Та народний  депутат  України  Петьовка В.В. фінансово підтримав проведення фестивалю. 

- З огляду на останні події в Україні та після  консультацій з депутатами сільської ради оргкомітетом було прийнято рішення перенести фестиваль на невизначений термін та  провести його вже після стабілізації  ситуації в державі. Мені дуже прикро,  що деякі засоби масової інформації подали ситуацію  необ'єктивно, перекручуючи мої слова. Ми  щиро вдячні народному депутату України  Петьовці В. В. за  підтримку,  та  впевнені,  що фестиваль буде проведено вже після нормалізації  ситуації  в державі, - так прокоментувала своє рішення голова оргкомітету фестивалю та села Костилівка, де проходить фестиваль, Ольга Сметанюк.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi