Надіслати
НОВИНУ
 
5/5/2014    П:1189 К:2
Викладач Дубівської ДШМ організувала для вихованців пленер на горі Апецькій (ФОТО)
Як розповіла ініціатор цього незвичайного мистецького походу, викладач образотворчого мистецтва Дубівської ДШМ Надія Черевко, у сходженні на гору Апецьку (1512 м) взяли участь учні 3 та 4 класів – Марина Декет, Василь Леспух, Василь Дикун, Аліна та Каріна Жарікови, Неля Куцин та наймолодші – Марія Декет, Богдана Павлюк, Богдана Кушнір, Ірина Декет.
– Піднімалися пішки більше чотирьох годин. З долини  Дубового до вершини гори подолали 8 км. Добре, що день  видався сонячний, і Бог благословив нашу дорогу. Це ми зрозуміли тоді, коли три грози оминули наш маршрут. На вершині Апецької ми зробили лише начерки, бо дув сильний вітер, а над головами повисли грозові хмари. Я хвилювалась за дітей. Та вони у мене не тільки талановиті, але й відважні. Малювали у долині і під вершиною. Загалом, діти були в захваті, бо дехто на вершині був вперше. Відчувати себе між небом і землею – це надзвичайно. Особливо відзначились хлопці, які в дорозі допомагали дівчатам, несли їх речі, а ще й піднімали дух, – Василь Леспкх та Василь  Дикун. 

Учасники пленеру вирішили, що невдовзі знову піднімуться на Апецьку:
– Такі походи залишають незабутні враження від споглядання, а особливо для творчих дітей. Особливо дякую батькам вихованців, які теж неабияк хвилювались, – каже пані Надія. 

 Tyachiv.com.ua
Коментарі (2)
Анна
12/2/2016 8:46:07 PM  |  IP: 70.214.79.***
Круті
Привіт
5/5/2014 6:54:13 PM  |  IP: 95.134.35.***
Гарно придумано.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi