Надіслати
НОВИНУ
 
4/25/2014    П:862 К:0
На Тячівщині відбувся “Кубок пам’яті воїнів-афганців”
Цього року він проводився вже 25-й раз. Перемогу в кубку вже в 10 раз здобув футбольний клуб «Руське Поле».
“Кубок пам’яті воїнів-афганців” був заснований 30 березня 1990 року в селі Руське Поле тренерами місцевої команди: М.І. Поповичем та В.І.Ковачем, а також головою спілки воїнів-афганців Тячівського району В.П.Мотичко.

Цього року він проводився вже 25-й раз. Участь в кубку взяли шість команд: ФК «Руське Поле», ФК «Лісоруб» (Усть-Чорна), ФК «Карпати» (Дубове), ФК «Беркут» (Бедевля), ФК «Плеша» (Підплеша), ФК «Теребля». Команди розбили на дві групи, з яких відповідно перші місця виходили до фіналу, а другі – грали за ІІІ місце.

Попри товариський статус турніру матчі видалися досить принципові, ні в одному матчі не було явних лідерів чи аутсайдерів.

Перемогу в кубку вже в 10 раз здобув футбольний клуб «Руське Поле». У рівній фінальній грі з командою «Карпати» (Дубове) рахунок основного часу був 1:1. Долю матчу вирішували в післяматчевих пенальті (10:9). Переможний гол забив Сергій Артинський.

У матчі за 3-тє місце грали команди «Плеша» (Підплеша) та «Лісоруб» (Усть-Чорна), де перемогу здобула команда «Підплеші» – 2:0.

Усі матчі кубку:

Група А 

«Карпати» – «Плеша» – 1:1.

«Карпати» – «Беркут» – 2:0.


Група Б

«Лісоруб» – «Теребля» – 2:1.

«Руське Поле» – «Теребля» – 3:1.

«Руське Поле» – «Лісоруб» – 1:1.

Матч за ІІІ місце:

«Плеша» – «Лісоруб» – 2:0.

Фінал 

«Руське Поле» – «Карпати» – 1:1 (пен. 10:9).

Михайло Попович
«Карпатський об’єктив»
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi