Надіслати
НОВИНУ
 
7/15/2013    П:6883 К:2
Сміттєпереробного заводу в Буштині не буде
«Наразі ми прийняли рішення відмінити розпорядження Михайла Івановича Шелевера (попереднього голови Тячівської РДА) про виділення землі під будівництво сміттєпереробного заводу у Буштині».

Про це в своєму інтерв’ю розказав голова Тячівської РДА Іван Бринзяник«Буквально упродовж двох тижнів це питання буде знято. Наразі шукаємо підстави, як це зробити – через прокуратуру або якось інакше, бо самі ми це зробити не можемо».

Наразі прийнято рішення про інвестиційний проект, згідно якого планується збудувати завод, де сортуватимуть сміття і вивозитимуть його до Румунії.

Не вирішеним залишається питання вивозу сміття з Тереблі, Вонігова, Новобарова та Буштина, так як сільські ради на своїх сесіях не дали дозвіл на збирання сміття у даних населених пунктах.

Коментарі (2)
Просто так!
7/13/2019 10:47:45 PM  |  IP: 185.14.233.***
Молодці, правильно, такі заводи мають будувати не в населених пунктах, народ і без цього массово вимирає на різні захворювання.
Чунга Чанг (китайиць)
12/8/2015 12:42:53 PM  |  IP: 31.41.90.***
як же так? А Цірик обіцяв утопити в крови Буштино за сись завод. Майже му файный откат предлагали. Ни зрослося у пацана. Пацан йшов до успіху, но ни зрослося.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi