Надіслати
НОВИНУ
 
11/15/2013    П:2009 К:0
«Високопроффесіонали» Тячівщини вкотре сіли у власну калюжу
Анонсованих виборів депутата Тячівської районної ради у с.Кричеві не буде, як обіцялося, 15 грудня поточного року.
Завдяки тому, що очолюють районну виборчу комісію (РВК) представники правлячої «високопрофесійної» влади Партії регіонів. 

Для довідки. Ще 9 жовтня РВК прийняла рішення про призначення виборів у неіснуючому одномандатному 47-му виборчому окрузі, про що було оголошено у місцевих ЗМІ. Партія регіонів призначила на суботу, 16 листопада, партійну конференцію по висуненню кандидата на районного депутата у віртуальному окрузі. І тільки після подання інформації РО «Єдиного центру», яка врятувала лице Партії регіонів від чергового провального сорому, «регіонали» схаменулися, і сьогодні, 15 листопада, на засіданні РВК, за настійливою  вимогою члена даної комісії Сергія Стойки постанова, що не відповідала чинному виборчому законодавству України, скасована. 

Тож, шановна громада району, даний факт ще раз засвідчує всю бездарність «високопрофесійної» влади на Тячівщині. Залишається тільки співчувати освітянам, медикам, представникам інших професій у районі, і чекати на нові «вибрики» від місцевих «регіональних» можновладців.

До-речі, про «високопрофесійну» медичну «реформу» в районі у виконанні «регіонального» ансамблю свисту і пляскі за методом байкаря Крилова: - А ви друзья как нє садітєсь, а в музиканти нє годітєсь, - про осла, козла та косолопого  мішку, чекайте повідомлень днями.

Орест Бота

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi