Надіслати
НОВИНУ
 
11.11.2013    П:751 К:0
Грип наступає на Закарпаття: рівень захворюваності щотижня зростає на 10-15 відсотків (ВІДЕО)
"Два нових і небезпечних штами вірусу циркулюватимуть Україною цього сезону" – такі повідомлення лунають в інтернет-виданнях. Медики ж кажуть: незвичний вірус очікують тільки один і той уже атакував Україну близько п’яти років тому.
Масові щеплення в краї вже провели. В тих же, хто таки наважиться на вакцинацію самостійно, ще є близько двох тижнів на укол і вироблення імунітету. Спеціалісти з цим радять не зволікати, адже вірусів цього сезону буде аж три. Кажуть, численні  повідомлення про страшний вірус зразка 2010 року надумані, і часто мають на меті підігріти інтерес не так до щеплень, як до противірусних препаратів. Ефективність новомодних ліків, що нібито можуть поставити вас на ноги в лічені дні, та ще й не дають хворобі бути заразною, ставлять під великий сумнів.

Від грипу «масачусетс», кажуть, порятує хіба що сильний імунітет або ж вакцинація. Для України він, так би мовити, новий-старий штам: хоч і циркулював кілька років тому, та сподіватись на набутий тоді імунітет, на жаль, не доводиться. 

Loading the player...


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi