Надіслати
НОВИНУ
 
11/4/2013    П:724 К:0
У Бедевлі родина ніяк не може поділити спадщину (ВІДЕО)
Розподілити сімейне майно вирішили через суд, однак, виявилось не все так просто. Свою частку зажадала жінка покійного власника, яку рідні не визнають як спадкоємницю.
Велика сім’я з трьох сестер і брата не може поділити сімейний спадок. Після смерті їх молодшого брата, на якого і був оформлений родинний будинок із землею, розпочалась судова тяганина. Рідні люди пішли один проти одного. Пересварились усі, як розповідають, через дружину покійного брата, яку пані Анна не визнає як спадкоємницю чоловікового майна.

Пані Анни прагне позбавити права на спадщину дружину покійного брата. Проте, іншої думки старший  брат – пан Михайло який, побачивши рідну сестру, накинувся на неї з кулаками та заперечив усі її слова. Каже, дружина покійного брата має пряме відношення до спадщини, яку залишив після себе її чоловік.

Докори, мовляв, на землі батьків і палець об палець не вдарили, лунали з обох сторін. Проте, юридично закон цього до уваги взяти не може. Дружину покійного брата, схоже, не так просто залишити без спадщини, як цього хотілося б пані Анні. Наразі суд по цій справі триває.

Loading the player... М-Студіо

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi