Надіслати
НОВИНУ
 
10/14/2013    П:1262 К:0
На Тячівщині латають дороги (ФОТО)
Наразі найбільш активний ямковий ремонт здійснюється у напрямку села Вонігово. Буквально за неповні два дні дорожники пройшли майже 3,5 км шляху.
На це вже витратили більше 42-х тонн асфальтобетону. Його ще гарячим привозять з Тересвянського асфальтобетонного заводу і одразу укладають у вже підготовлені виїмки. На об’єкті задіяно декілька одиниць техніки та один десяток працівників філії Рахівського ДЕД. Роботи ускладнюються через надзвичайно поганий стан дорожнього полотна – робітникам доводиться буквально ліпити латку на латку.
"Автомобільні шляхи теж мають свій визначений термін експлуатації. На цьому відрізку  потрібно робити вже капітальний ремонт", - пояснює  виконроб дорожньо-ремонтного пункту Михайло Бурда.


Він також наголошує на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення з приводу утримання придорожньої території. Для прикладу, власники  дворогосподарств провинні розчищати шанси для стоку дощових і талих вод.


 
За сприятливих погодних і фінансових умов ремонтні роботи буде продовжено  у напрямку наступних населених пунктів району, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi