Надіслати
НОВИНУ
 
10/3/2013    П:946 К:0
Колишній дитячий табір у Буштині змінив шість власників, однак жоден так нічого і не зробив
Територія у шість гектарів заростає чагарниками, а в приміщеннях, де відпочивали й оздоровлювалися школярі, руйнується дах, осипається стеля і штукатурка.

- Діти тут постоянно ходять, тому шо тут не огороджено. Було багато робочих місць, а тепер дивитися, як воно всьо ся розпало, аж душа болить.

Після розпаду Союзу табір приватизували. Відтоді він змінив шістьох власників, кажуть у сільраді. Нині тут міркують, як вплинути на нового господаря, щоб той привів до ладу відпочивальний комплекс. Готові навіть позиватися до суду - через недбальство.
Іван Синетар, член виконкому Буштинської сільради:

- Це дуже цінний об'єкт для селища Буштина, взагалі для регіона, для Закарпаття, і дуже би добре аби він відновив свою роботу, були би надходження до бюджету, робочі місці, і канєшно було би прекрасно для селище.

Нинішній власник комплексу - будівельна компанія з Києва. Зустрітися з нами її представник не захотів. Телефоном пояснив: об'єкт купили у 2008-му, коли почалася криза, відтак реконструкцію змушені були припинити. І коли відновлять роботи - наразі невідомо.

 Інтер

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi