Надіслати
НОВИНУ
 
12.09.2013    П:1045 К:0
На Закарпатті прийняли регіональну програму боротьби з корупцією та контрабандою
Регіональну програму боротьби з контрабандою, організованою злочинністю та корупцією на 2013-2015 роки прийняли на засіданні Закарпатської обласної ради.
Програму представляв перший заступник начальника УСБУ в області Віктор Любенков. За відповідне рішення проголосували 84 депутати. Виконавцем програми стане управління Служби безпеки України в Закарпатській області. 

Кошти на реалізацію програми виділятимуться з обласного бюджету – загалом 3 млн. 405 тис. гривень. Правоохоронці планують закупити автомобільний транспорт спецпризначення, телекомунікаційне та мережеве обладнання та обладнання спеціального призначення.

Основними завданнями програми є  проведення заходів  спрямованих на запобігання  незаконному  переміщенню товарів через митний кордон України, виявлення та притягнення до відповідальності організаторів та членів організованих угруповань, причетних   до організації протиправної діяльності, проведення роботи, спрямованої на виявлення і припинення корупційних діянь, хабарництва та інших зловживань посадовими і службовими особами митних, прикордонних, інших органів з контрольно-дозвільними повноваженнями у сфері зовнішньоекономічної діяльності, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi