Надіслати
НОВИНУ

11.09.2013    П:1328 К:0
Кращих легкоатлетів серед працівників міліції днями визначили на Закарпатті (ФОТО)
У Мукачеві на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» відбулися традиційні змагання з легкоатлетичного кросу серед міліцейських команд області. Цього року помірятися силами зібралися 17 команд.
12 команд легкоатлетів з міськрайорганів та команди Державної служби охорони при УМВС, УДАІ, УБОЗу, правоохоронці спецпідрозділу «Беркут» та «Грифон». Кожен колектив представляли чотири спортсмени, серед яких – одна жінка та тренер – представник збірної.

Спортивне свято на стадіоні розпочалось традиційно – з реєстрації учасників, привітань та побажання успіхів на шляху досягнення достойних результатів.

Після урочистої частини організатори першості УМВС – а це Андрій Даскалюк, Олександр Чурей та Мар`яна Кельман – правоохоронці відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення УМВС України в Закарпатській області оголосили про початок забігу. Змагання складалися з чотирьох легкоатлетичних забігів. На дистанціях 1000 м звання кращого виборювали і жінки, і чоловіки. Представники сильної половини долали також дистанції 3000 м та 5000 м. За підсумком всіх забігів визначались переможці у загальнокомандному заліку. Якщо до початку забігу всі весело спілкувалися, то після стартового свистка відразу відчувся дух суперництва.

Першими на біговій доріжці були жінки. На дистанції 1000 м перше місце посіла Марія Петришинець із Свалявського райвідділу міліції, друге – Ніна Гриньо з Мукачівського міськвідділу і третє почесне дісталось Вікторії Рішко з Хустського МВ. Гострою виявилася боротьба на біговій доріжці і серед чоловіків. На забігові 1000 м перемогу здобув ужгородець Валерій Найман, друге дісталось Артуру Шелельо з Ужгородсього, але райвідділу, а третє зайняв Володимир Угрин із Міжгірщини. Довші дистанції змінили пріоритети і серед переможців. Забіг на 3 тис. метрів став переможним для Івана Ляшка із Тячівського райвідділу, друге місце дісталось Миколі Сокирлей із Рахівщини та третє Богдану Степанову із Ужгородського МВ. Остання і найдовша дистанція на 5000 м стала вирішальною у загальнокомандному заліку. Тут здобув «золото» Іван Зийнич із Мукачівського міськвідділу, Дмитро Лешко з Ужгородського МВ – «срібло», а «бронза» дісталось Ростиславу Сегеді з Управління державної служби охорони.

Отож, за результатами забігів перше почесне загальнокомандне місце впевнено посіла команда Ужгородського міського відділу, з невеликим відривом друге дісталось правоохоронцям з Мукачівського МВ, а третє – представникам спецпідрозділу «Беркут».