Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Сьогодні у Тячеві вібдудуться презентація книги "У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць"
Презентація розпочнеться о 12.00 у місті Тячів, по вул. Незалежності 54, у Центральній районній бібліотеці (в читальному залі).
Історія перетворення маленького села на Закарпатті у головну туристичну родзинку області (ВІДЕО)
Нижнє Селище – невеличке село на Закарпатті. Тут мешкає трохи більше 3 тисяч людей.
«Ринкова» історія Тячева (ФОТО)
Тячів з давніх давен мав славу торгового містечка. Адже у грамоті короля Карла Роберта І 1329 року про надання привілеїв коронних містам Вишкову, Тячеву, Хусту та Довгому Полю, яка є першою документальною згадкою про місто, записано, що всі ці міста мають право проводити ярмарки.
Гори, водоспади та історія: Тячівський район має чим привабити туристів (ВІДЕО)
Селище Усть-Чорна має німецьку історію. Німці-переселенці, які приїхали освоювати землі у верхів’ї Карпат, опинилися на розширеній частині долини. Місцевість вразила їх своєю красою і самобутністю, а поле серед гір виглядало вигідним місцем для заснування нового поселення.
Трояндова домівка Розалії та Іштвана Ердив: історія найстарішого будинку Тячева (ФОТО)
Днями стало відомо про майбутній демонтаж дерев’яного будинку традиційного марамороського типу у Тячеві, по вулиці Кошута, 32, який вважається найстарішим у місті.
У Дубовому презентували книгу «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць» (ФОТО)
Вчора, 11 вересня, у заповненому актовому залі Закарпатського машинобудівного технікуму в Дубовому відбулася презентація книги Володимира Мороза «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць».
На Тячівщині презентують книгу «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць»
Ця книга присвячена релігійній та національній історії центральної частини Мараморощини – селища Дубового і його околиць – від часів пізнього Середньовіччя й аж до наших днів.
Римо-католицька церква святого Іштвана у Тячеві: від давнини до сучасності
Історія римо-католицької громади Тячева сягає ще ХІІІ століття, коли угорський король Владислав (Ласло) Великий збудував католицьку церкву (нинішній реформатський собор). Перша письмова згадка про церкву у так званих «папських десятинах» датується 1333 роком.
Нові горизонти ЗМТ: історія створення та становлення навчального закладу
Ось і добіг до фінішу буремний 2018/2019 навчальний рік, непростий у всіх відношеннях, рік ще одного перевалу в житті й діяльності єдиного на Тячівщині вищого навчального закладу 1-го рівня акредитації – Закарпатського машинобудівного технікуму. Час оглянутись на пройдений шлях і оглянути нові горизонти.
Петра і Павла: історія виникнення та головні традиції свята
Апостоли Петро і Павло - найшанованіші і популярні в народі сподвижники Христа. Мученики віри вважаються покровителями рибалок, пастухів і підприємців, а молитва їм, за легендою, може вилікуватися від божевілля і лихоманки.
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi