Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Щоб піти до школи, дітям потрібні 10 обов’язкових щеплень (ВІДЕО)
У відео - рекомендації лікарів. Підготовка до школи – це не лише про те, що треба купувати щоденники і зошити, а насамперед про здоров’я: самих дітей, вчителів та їхніх сімей – про це під час спільного брифінгу МОЗ і МОН заявила в.о. очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун. Мова іде про обов’язкові 10 щеплень у дитини перед початком нового навчального року.
Британський художник розповів історію предків із Тячева в малюнках (ФОТО)
Для британського митця на ім’я Саймон Тебек закарпатський Тячів – особливе місто. Саме з Тячева походила його бабуся по батьковій лінії Ірена (Іренка угорською), якій він присвятив оригінальний художній твір – розповідь у малюнках чорнилом на сторінках давньої книги під назвою «Щоденник Ірени Коппл».
У Тячеві зберігається фотокопія рукопису «Щоденника» Василя Ґренджі-Донського – літопису Карпатської України
Книга спогадів «Щастя і горе Карпатської України. Щоденник» закарпатського письменника, публіциста та громадсько-культурного діяча, одного з творців Карпатської України Василя Ґренджі-Донського – важливе свідчення очевидця подій 1938-1939 років.
Щоб зібрати дітей до школи, середньостатистична закарпатська родина витрачає чи не половину місячного сімейного бюджету (ВІДЕО)
До початку нового навчального року залишилось трохи більше тижня. Щоденник за 40 гривень, портфель – за тисячу.
Закарпаття відвідає московський блогер
Alexander Rychkov зареєстрований у мережі Фесбук та веде щоденник у спільноті ЖЖ під ніком rychkoff.
Щоб зібрати дитину до школи батькам доведеться витратити до 1000 грн
Напередодні нового навчального року ми вирішили провести моніторинг цін на учнівське приладдя і з’ясувати, яку суму грошей повинні витратити батьки, щоб зібрати до школи дитину.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi