Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Фотоархів: вузькоколійка Тересва-Усть-Чорна
Залізнична вузькоколійка Тересва-Усть-Чорна була побудована 1903 року, передусім, для перевезення деревини з верхів’їв річки Тересви до залізничної станції Тересва.
Як будували залізницю Тересва-Солотвино у 1939 році (ФОТО)
Залізничну колію між Тересвою та Солотвином збудували у вересні 1939 року для транспортування солі, яку видобували на Солотвинському родовищі. Сюжет про це будівництво є в угорському онлайн-відеоархіві Filmhiradok Online.
Фотоархів: соляні шахти у Солотвині за часів Чехословаччини
Соляні шахти у Солотвині були передані у державну власність Чехословаччини 10 вересня 1919 року на основі Сен-Жерменського мирного договору.
Фотоархів: паровоз на лісовій вузькоколійці Усть-Чорна — Лопухів
Фото опублікували у спільності "Transcarpathian Heritage" у мережі Фейсбук.
Фотоархів: колгоспна міні-ГЕС, що дала перший струм дубівчанам
На цій історичній світлині зображено трубу, що була частиною малої гідроспоруди, яку збудували ще в середині 1950-х років на річках Вишній Звур та Тересва у Дубовому працівники місцевого колгоспу «ДТСАРМ». Розміщувалася споруда у частині села Вишній Дубовець (Гамор) і це була перша станція, що давала світло, хоч й тимчасово, у оселі дубівчан.
Фотоархів: рідкісні розфарбовані вручну світлини Тячева
Серед історичних зображень Тячева, які збереглися в архівах та приватних колекціях, кольорових не так багато. Усі вони виготовлені методом фотохромії, що дозволяє перетворювати чорно-білі зображення на кольорові листівки, розфарбовуючи негативи вручну.
Минувшина Дубового: сільська молочарня та морозиво від єврея Хаїма
Колекціонуванням історичних світлин Дубового захопився викладач ЗМТ Юрій Ціпіньо. Він збирає старі фотографії від односельців, оцифровує їх та поширює у мережі. Каже, що робить це для того, аби теперішнє та майбутнє покоління знало, як виглядало Дубове та як жили дубівчани кілька десятків, а то й сотню років тому.
Дубове часів Першої світової у фотоархівах австро-угорської армії (ФОТО)
На цих фотознімках з оцифрованої колекції прес-бюро австро-угорської армії – вояки австро-угорської армії у Дубовому під час Першої світової війни, у 1914 році.
Фото з архіву: як виглядала центральна вулиця Дубового у 40-х роках минулого століття
На світлині, датованій 1943 р., зображено центральну вулицю Дубового.
Фото з архіву: втрачений готель-крамниця сільського старости Канюки у Дубовому
На цій світлині, датованій 1943 року, зображено будинок дубівського ґазди Михайла Канюки.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi