Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Мальовнича Тячівщина: з Малої Угольки на гору Манчул через букові праліси (ФОТО)
Однією з унікальних природних місцин Тячівщини є Угольсько-Широколужанський заповідний масив Карпатського біосферного заповідника. Незаймана дика краса букових пралісів, найстаріші та найбільші у Європі, об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з розмаїттям грибів, папороті та мохів, прудкі ящірки і плямисті саламандри, цілющі мінеральні джерела, тиша лісу, яку порушує лише гомін кришталево прозорих гірських струмків, де водиться форель, – все це багатство знаходиться зовсім поряд. І це, без сумніву, варто побачити на власні очі.
Дубівські школярі випустили мальків форелі у потічок Пасічна (ФОТО)
15 травня, у День вчителя біології, учні 5-6 класів Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 разом з педагогами В.В.Галац, М.М.Піцур та Н.М.Магулою провели акцію з зариблення фореллю потічка в урочищі Пасічна.
Закарпаття перетворюється в “царство форелі”
Лісівники Закрпаття намагаються максимально використовувати природні ресурси, для чого цілеспрямовано працюють над розвитком «гастрономічного» туризму та побічного користування.
У гірських потічках Тячівщини побільшало королівської риби (ФОТО)
Про це подбали лісівники Брустурянського лісгоспу, випустивши у струмки понад 22 тис мальків форелі.
Дубівські школярі зарибнили фореллю потічок Пасічна (ФОТО)
Нещодавно учні 6-А класу Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. разом з педагогами В.В.Галац, О.П.Бережник, С.З Моничем, Н.М.Магулою та М.М.Піцур здійснили екскурсію до форельного господарства «Гірська форель», що знаходиться в урочище Пасічна у селищі Дубове.
Дубівські школярі побували з екскурсією у форельному господарстві та зарибнили гірський потічок (ФОТО)
Днями вихованці гуртка «Юний еколог» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 разом зі своїм наставником Вікторією Галац відвідали форельне господарство «Гірська форель», власником якого є Василь Бережник. Розташоване воно в урочищі Пасічна смт Дубове.
Група «Ренер» разом з школярами запустила в річки Закарпаття 40000 мальків струмкової форелі (ФОТО, ВІДЕО)
Таку акцію вже кілька років поспіль проводить група енергетичних компаній «Ренер»у Перечинському, Тячівському, а цьогоріч і в Рахівському районах.
Де на Закарпатті можна ловити рибу в сезон весняного нересту? (ВІДЕО)
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, в період з 5 квітня до 25 травня на Закарпатті запроваджено заборону рибальства, позаяк стартує сезон весняного нересту.
Працівники Брустурянського лісгоспу по-варварськи нищать все живе у гірських потоках (ФОТО)
Працівники Управління Закарпаттярибоохорони завжди стояли на твердих позиціях захисників природи та рибних запасів нашого краю. І це проявляється не тільки у протидії і боротьбі із браконьєрством, але і у сфері збереження середовища існування риби – річки, озера, ставки.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi