Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Як на Різдво електрики Дубівської дільниці відновили електропостачання до телевежі «Красна» (ФОТО)
Перший день Різдва Христового, 7 січня, для електриків Дубівської дільниці Тячівського РЕМ був сповнений буденними клопотами.
Телевежа у Добрянському чекає на модернізацію (ФОТО)
Телеретранслятор з’явився на горі Кичера (544 м) у Добрянському понад 50 років тому. Це була перша на Тячівщині та одна з перших в області вишка, завдяки якій селяни отримали можливість переглядати телебачення та слухати радіо. Тоді, в радянські часи, спорудження такого об’єкту стало важливою подією, бо телебачення було одним із найефективніших інструментом ідеології та пропаганди.
Телевежа «Дубове»: 36 років стабільної праці (ФОТО)
Нині дізнатись про події у світі та Україні доволі легко. Достатньо зайти у Інтернет чи ввімкнути кабельне та супутникове телебачення, які дають доступ до кілька десятків, а то й сотень телеканалів, - й черпай інформацію.
Телевежі «Красна» - 45 років (ФОТО)
Важко уявити сучасне життя без телебачення. На сьогоднішній день популярними є не тільки ефірне ТБ, активно впроваджуються у життя громадян альтернативні джерела відеоінформації, як-то: Інтернет, кабельне та супутникове ТБ. Однак ще 10-15 років тому для мешканців району ефірне ТБ було єдиним засобом телекомунікації.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi