Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Помер сільський голова Нижньої Апші
Як стало відомо сьогодні, раптово пішов з життя Нижньоапшанський сільський голова Іван Юрійович Йовдій.
Широколузький сільський голова Василь Олексій: «Акцент – на покращенні сільської медицини та добробуті найменших мешканців»
Рік, що минув, для гірських сіл Широколузької сільської ради був напрочуд продуктивний. Свідченням цього є значні зміни в інфраструктурі населених пунктів, що відбулися з ініціативи місцевої влади та за рахунок перевиконання сільського бюджету. Про результати роботи органу місцевого самоврядування Широкого Луга розмовляємо з сільським головою Василем ОЛЕКСІЄМ.
Тернівський сільський голова Василь Кустрьо: «Робимо акцент на добробуті підростаючого покоління»
Найближчою до громадян владою є органи місцевого самоврядування: сільські, селищні міські ради та їхні виконкоми. Саме на них покладено обов’язок вирішувати усі місцеві питання і нести за це відповідальність.
Дорога у Ганичах досі заблокована (ФОТО)
Мітингувальники чекають на приїзд підрядника. Як повідомляє сільський голова Анатолій Фіцай, представник дорожньої служби має прибути до с. Ганичі та повідомити, коли саме ремонтні роботи буде продовжено.
Теребля святкуватиме День села
30 червня Теребля відсвяткує 1127 років від першої писемної згадки про село. Про це на сторінці Фейсбук повідомив сільський голова Руслан Янчій.
Руськомокрянці та устьчорнянці разом відзначили День Перемоги (ФОТО)
8 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом та Дня примирення у селі Руська Мокра пройшли святкові урочистості. До дійства долучились й мешканці Усть-Чорної. Як зазначив сільський голова Анатолій Барна, устьчорнянці щорічно приїздять до Руської Мокрої, аби разом відзначити День Перемоги біля Обеліска Слави. Цьогоріч свято вирішили провести не 9 травня, як зазвичай, а 8 травня.
Члени виборчих комісій на Тячівщині закінчують останні приготування (ВІДЕО)
Сільський клуб у Тячівці, в якому зазвичай проходять різні заняття дітлахів, цього разу пристосували до голосування. Сільський голова Іван Молнар розповідає, як планують використати цей простір.
Як дбає влада про добробут селян, розповів Широколузький сільський голова
Однією з найвіддаленіших сільських рад району є Широколузька. До її складу входять три гірські села – Широкий Луг, Фонтеняси та Пригід, що знаходяться за близько 40 км від райцентру. А керує органом місцевого самоврядування вже більше 20 років Василь Олексій.
В Углі планують облаштувати сміттєсортувальний майданчик
Як повідомив Углянський сільський голова Валерій Феєр, майданчик для сортування сміття планують розмістити на існуючому сміттєзвалищі в урочищі Гори. З такою інвестиційною пропозицією до Углянської сільради звернулося ТОВ «КВ-Консалт».
Тарасівчанку нагородили «Орденом матері бійця АТО» (ФОТО)
3 січня Тарасівський сільський голова Л.В. Руснак разом із провідним бібліотекарем філії № 33 с.Тарасівка Г.М. Марційчук, на прохання ГО «Майдан Стрийщини», провели урочисте вручення нагороди «Орден матері бійця АТО» тарасівчанці Ганні Шобей за гідне виховання достойного сина-патріота України - Романа Шобея, який є уродженцем Тарасівка, а нині проживає у Львівській області, і з 2014 року проходить службу на сході країни.
<<Попередня
1
2
3
4
6
7
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi