Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Дорога у Ганичах досі заблокована (ФОТО)
Мітингувальники чекають на приїзд підрядника. Як повідомляє сільський голова Анатолій Фіцай, представник дорожньої служби має прибути до с. Ганичі та повідомити, коли саме ремонтні роботи буде продовжено.
Теребля святкуватиме День села
30 червня Теребля відсвяткує 1127 років від першої писемної згадки про село. Про це на сторінці Фейсбук повідомив сільський голова Руслан Янчій.
Руськомокрянці та устьчорнянці разом відзначили День Перемоги (ФОТО)
8 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом та Дня примирення у селі Руська Мокра пройшли святкові урочистості. До дійства долучились й мешканці Усть-Чорної. Як зазначив сільський голова Анатолій Барна, устьчорнянці щорічно приїздять до Руської Мокрої, аби разом відзначити День Перемоги біля Обеліска Слави. Цьогоріч свято вирішили провести не 9 травня, як зазвичай, а 8 травня.
Члени виборчих комісій на Тячівщині закінчують останні приготування (ВІДЕО)
Сільський клуб у Тячівці, в якому зазвичай проходять різні заняття дітлахів, цього разу пристосували до голосування. Сільський голова Іван Молнар розповідає, як планують використати цей простір.
Як дбає влада про добробут селян, розповів Широколузький сільський голова
Однією з найвіддаленіших сільських рад району є Широколузька. До її складу входять три гірські села – Широкий Луг, Фонтеняси та Пригід, що знаходяться за близько 40 км від райцентру. А керує органом місцевого самоврядування вже більше 20 років Василь Олексій.
В Углі планують облаштувати сміттєсортувальний майданчик
Як повідомив Углянський сільський голова Валерій Феєр, майданчик для сортування сміття планують розмістити на існуючому сміттєзвалищі в урочищі Гори. З такою інвестиційною пропозицією до Углянської сільради звернулося ТОВ «КВ-Консалт».
Тарасівчанку нагородили «Орденом матері бійця АТО» (ФОТО)
3 січня Тарасівський сільський голова Л.В. Руснак разом із провідним бібліотекарем філії № 33 с.Тарасівка Г.М. Марційчук, на прохання ГО «Майдан Стрийщини», провели урочисте вручення нагороди «Орден матері бійця АТО» тарасівчанці Ганні Шобей за гідне виховання достойного сина-патріота України - Романа Шобея, який є уродженцем Тарасівка, а нині проживає у Львівській області, і з 2014 року проходить службу на сході країни.
Як місцева влада дбає про добробут краснянців
Рік, що минає, для органу місцевого самоврядування с. Красна не був легкий. Однак, як стверджує сільський голова Марія Носа, попри все, у селі все ж вдалося покращити інфраструктуру та добробут селян.
У Вонігові проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби та берегоукріплення річки (ФОТО)
Як розповідає сільський голова Юрій Олаг, минулого року річка Теребля підмила дамбу та вийшла з берегів, підтопивши при цьому понад 110 дворогосподарств та 27 будинків.
Краснянський сільський голова Марія Носа: «Лише спільно з громадою змінимо село на краще»
Під час минулих виборів до органів місцевого самоврядування посаду сільського голови громада с. Красна вперше довірила жінці, вчителю місцевої школи – Марії Носі.
<<Попередня
1
2
3
4
6
7
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi