Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Рахівщині коштом субвенції відновили ряд соціальних об’єктів
Ремонт садочку, спорудження спортзалу, освітлення вулиць, благоустрій населених пунктів тощо – чимало соціальних об’єктів вдалося відремонтувати цього року за кошти із субвенції на соціально-економічний розвиток населених пунктів Рахівщини.
Робоча група у Тячівській РДА вивчає напрямки та об’єкти, на які буде спрямовано субвенцію з держбюджету (ФОТО)
10 вересня під керівництвом в. о. голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулось засідання робочої групи з визначення напрямків та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпеченням житлом дітей-сиріт, та осіб з їх числа.
Медична субвенція з Держбюджету покриє лише дві третини від потреби інсулінового запасу області (ВІДЕО)
На третій квартал 2018-го – інсуліну для діабетиків не вистачить, тож звернулися до Кабміну з терміновим проханням – покрити нестачу.
На Тячівщині та Рахівщині триває освоєння субвенційних коштів (ВІДЕО)
У 2017 році Тячівський та Рахівський район, - виборчий округ народного депутата Василя Петьовки, за сприяння нардепа отримав субвенції , які спрямували на розвиток інфраструктури населених пунктів.
Завдяки зверненням Василя Петьовки Тячівщина й Рахівщина отримали 10 млн грн на розвиток окремих територій
Розпорядженням Кабінету міністрів України від 12 липня №463-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» Тячівському та Рахівському районам виділили загалом майже 10 млн. грн. субвенційних коштів.
Тячівщина отримала державну субвенцію на ремонт доріг (ВІДЕО)
Ще кілька місяців тому на два проекти у Тячівському районі надійшла дорожня субвенція.
На звернення народного депутата Василя Петьовки уряд виділив кошти для Тячівського та Рахівського районів
24 червня 2016 року Кабінет Міністрів затвердив Постанову №395, згідно якої розподілили обсяги субвенцій з державного бюджету для бюджетів місцевих. Простіше кажучи, субвенція – це грошова допомога місцевим громадам, направлена з державного бюджету для тих чи інших потреб.
На Тячівщині внесли зміни до районного бюджету
Засідання комісії Тячівської районної ради з питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації, на якій затвердили зміни, відбулося 23 березня.
Тячівська та Вільховецька об’єднані громади отримали субвенцію на розвиток інфраструктури
В рамках державної фінансової підтримки об’єднаних територіальних громад Уряд визначив порядок та умови надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам об’єднаних територіальних громад на формування їхньої інфраструктури.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi