Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
З 18-го березня встановлено пропускний режим до приміщень адмінбудівель Тячівської міської ради, сільських комітетів та ЦНАПу Тячівської ОТГ
Згідно розпорядження Тячівського міського голови №38 від 17 березня 2020 року тимчасово призупенено прийом громадян з особистих питань керівництвом Тячівської міської ради, старостами та керівниками структурних підрозділів Тячівської міської ради.
У Тячева з’явилося місто-побратим у Чехії (ФОТО)
10 травня у Тячеві міський голова Іван Ковач та староста міста Яблунков (Чехія) Їржі Гамрозі у присутності депутатів Тячівської міської ради підписали Угоду про співробітництво.
Перші старости сіл Тячівської громади урочисто отримали посвідчення і склали присягу
Сьогодні на засіданні п’ятої сесії Тячівської міської ради сьомого скликання перші старости Тячівської об’єднаної громади офіційно вступили у свої повноваження.
Першим старостою сіл Вільхівці-Лази та Ракове стала Наталія Майор (ФОТО)
За інформацією дільничних виборчих комісій, перемогу на перших виборах старост сіл Вільхівці-Лази та Ракове одержала в.о. старости цих сіл, колишня секретар Вільховецько-Лазівської сільської ради Майор Наталія Василівна, 1984 р.н. За неї проголосували 948 виборців сіл Вільхівці-Лази та Ракове.
Лази та Округла обрали старостою Василя Ключкея (ФОТО)
За даними Тячівської МВК, на перших виборах сільських старост найбільше голосів у селах Лази та Округла, які входять до складу Тячівської громади, набрав в.о. старости та колишній сільський голова Василь Васильович Ключкей, 1958 р.н. – 485.
Старостою Руського Поля з перевагою у 650 голосів обраний Василь Мірявець (ФОТО)
За інформацією Тячівської МВК, у Руському Полі впевнену перемогу на перших виборах сільських старост отримав в.о. старости Василь Васильович Мірявець, 1963 р.н. За нього віддали голоси 1025 виборців села.
У Тячівці старостуватиме Іван Молнар (ФОТО)
Як повідомили у ДВК с.Тячівка, першим старостою у селі, що входить до Тячівської об’єднаної громади, став директор Тячівської районної кіновідеомережі Іван Федорович Молнар, 1951 р.н. За нього віддали голоси 295 мешканців села.
Старостою Добрянського обрали Івана Михайловича Токаря
Як повідомив Михайло Федоришин – голова ДВК с.Добрянське, яке входить до складу Вільховецької об’єднаної громади, сільським старостою у Добрянському обрано в.о. старости Токаря Івана Михайловича, 1957 р.н. За нього проголосували 296 виборців.
У Вільховецькій громаді голосують активніше, ніж у Тячівській (ФОТО)
Виборчі дільниці у с.Вільхівці-Лази, с.Ракове, де обирають Вільховецьколазівського старосту, а також у с.Добрянське упродовж дня працюють у звичайному режимі, без ексцесів.
У Тячеві друкують бюлетені для виборів старост Тячівської та Вільховецької громад (ФОТО)
Сьогодні у виробничому підрозділі поліграфічного напрямку ФОП Терпяк А.Ф. друкують бюлетені для перших виборів сільських старост, які відбудуться вже цієї неділі.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi