Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Ігор Бондаренко вивчав напрацювання міжнародних експертів проблемні питання смт Солотвино та солерудника (ФОТО)
Ігор Бондаренко вивчав напрацювання міжнародних експертів проблемні питання смт Солотвино та солерудника Сьогодні, 14 листопада, у камінній залі відбулася робоча зустріч голови ОДА Ігоря Бондаренка з представниками проекту «Вдосконалення стратегії зниження ризиків стихійних лих у Закарпатській облас
На Закарпатті проведуть Міжнародний форум «Стратегія зниження ризиків надзвичайної ситуації у смт. Солотвино»
Сьогодні, 16 вересня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з делегацією Проекту «ImProDiReT» (Вдосконалення Стратегії зниження ризиків стихійних лих в Закарпатській області, Україна) на чолі з координатором його команди Пітером Глерумом.
У Солотвині презентували проект по відновленню солерудника (ВІДЕО)
Солотвино може стати потужним рекреаційним об'єктом.
Через відсутність фінансування ситуація у карстово небезпечній зоні Солотвина погіршується
21 лютого на засіданні 17-ї позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання депутати прийняли звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо ситуації, яка склалася на ДП «Солотвинський солерудник».
Керівництво Солотвинського водоканалу для реконструкції свердловин збирає кошти стартапінгом
Відоме далеко за межами Закарпаття туристичне селище Солотвино вже цього літа може опинитися без води. Адже основний постачальник питної води у селищі - КП «Солотвинський водоканал» переживає зараз не найкращі часи. Так, лише 20% солотвинців користуються водними ресурсами з приватних колодязів та підземних свердловин. Інші 80% мешканців цілком залежать від дієздатності водоканалу.
Закарпатські депутати клопочуть про Солотвинський солерудник
Унаслідок обмеженого фінансування, найбільш необхідні, першочергові заходи, які б були спрямовані на локалізацію надзвичайної ситуації, не проводились
Екстремали без страховки вилізли на вишки солотвинських шахт (ФОТО, ВІДЕО)
На Ютубі з’явилося відео, як троє любителів гострих відчуттів без страховки видерлися на вишки двох недіючих шахт Солотвинського солерудника. Підкорили вишку, яка знаходиться неподалік автотраси, та ще одну.
Консультативна місія ЄС прозвітувала про роботу на Солотвинському солеруднику
Консультативна місія цивільного захисту ЄС, яка упродовж трьох тижнів вивчала ситуацію на солотвинському родовищі солі, завершила роботу.
Завтра мешканцям Солотвина розповідатимуть про правила поводження в умовах виникнення карстових проваль
29 вересня працівники Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з Управлінням цивільного захисту Закарпатської ОДА, представниками Консультативної місії ЄС з оцінки ризиків та загроз, пов'язаних із надзвичайною ситуацією на території діяльності ДП «Солотвинський солерудник» та іншими зацікавленими особами проведуть пожежно-профілактичне відпрацювання смт Солотвино Тячівського району.
Ситуацію в Солотвині вивчає консультативна місія цивільного захисту ЄС
З 14 вересня по 5 жовтня 2016 р. у Солотвині працює консультативна місія цивільного захисту Європейського Союзу. Основна мета команди експертів – провести всебічну оцінку ризику та загрози соляних шахт та території навколо неї.
<<Попередня
1
2
3
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi