25 вересня 2018
Вівторок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Депутатам міськради презентували проект сміттєпереробного заводу у Тячеві (ФОТО)
Вчора, 31 жовтня, відбулася зустріч представників інвестиційно-екологічної компанії «ІЕК», яка має намір залучити закордонних інвесторів для будівництва сміттєспалювального заводу в Тячеві, з депутатським корпусом Тячівської міської ради. Депутати жодних рішень не приймали, а лише мали намір детальніше дізнатись про плани інвесторів.
У Дубовому береги місцевої річки потопають у смітті (ВІДЕО)
Сміттєва проблема актуальна чи не в кожному районі нашого краю. Усі як один говорять – області необхідний сміттєпереробний завод. А коли з’являються ідеї чи готові проекти – хтось або щось починає гальмувати цей процес.
Фіни збудують у Тячеві сміттєпереробний завод
Земля для будівництва виділена на околиці Тячева, на діючому сміттєзвалищі. Зараз ідуть передпроектні роботи – дослідження ґрунтів, виготовлення біологічного паспорта тощо.
Депутати міськради дозволили передати в суборенду 4 гектари під будівництво сміттєпереробного заводу в Тячеві
Таке рішення було прийнято сьогодні, 26 травня, на засіданні сьомої позачергової сесії Тячівської міської ради сьомого скликання.
Фінська компанія «Ferroplan» планує побудувати у Тячеві сміттєпереробний завод вартістю 25 млн. євро та водоочисну систему
Своїми планами потенційні інвестори поділились з депутатами Тячівської міської ради вчора, 21 квітня, під час ознайомчої зустрічі, яка відбулася після засідання сесії.
На Тячівщині збудують сміттєпереробний завод
Вартість реалізації проекту будівництва – 65 мільйонів євро.
Лунченко пообіцяв, що на Тячівщині зведуть сміттєпереробний завод
Утім про конкретне місце, терміни та бюджет будівництва голова Закарпатської ОДА поки не повідомив.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi