20 лютого 2018
Вівторок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу (ФОТО)
8 листопада у залі Тячівського ЦДЮТ відбулися громадські слухання, на яких розглянули заяву інвестиційно-екологічної компанії «ІЕК» про наміри будівництва у Тячеві сміттєпереробного заводу потужністю 100 тисяч тонн ТПВ на рік.
У Бедевлі за кошти інвестора міні-ГЕС заасфальтували шкільне подвір’я (ФОТО)
14 серпня мешканці села Бедевля на громадських слуханнях надали дозвіл на будівництво малої ГЕС дериваційного типу потужністю до 5,2 МВт на території Бедевлянської сільської ради.
Тячівські багатоповерхівки і водопровід передадуть із Тячівського ВУЖКГ на баланс міста
Це питання також обговорили на громадських слуханнях у Тячеві 17 березня.
Реконструкція вулиці Кошута в Тячеві: бруківка чи асфальт?
На громадських слуханнях 17 березня йшлося і про реконструкцію вулиці Кошута в Тячеві. Цьогоріч тут планують збудувати водовідливну каналізацію, оскільки у дощовий період на вулиці накопичується чимало води, а ні водовідливної, ні господарської каналізації немає.
У Тячеві обговорили перспективу будівництва об’їзної дороги (ФОТО)
Тема майбутнього будівництва об’їзної дороги стала найбільш гострою на громадських слуханнях, які пройшли у Тячеві 17 березня. Перспектива її будівництва неабияк збентежила мешканців вулиць, якими у перспективі може пролягти об’їзна дорога – Партизанської, Севастопольської та інших.
У Тячеві на водіїв-«оленів» чекатиме евакуатор (ФОТО)
Сьогодні, 17 березня, у залі Тячівського ЦДЮТ відбулися громадські слухання, ініційовані розпорядженням Тячівського міського голови. У ньому взяли участь голова міста Іван Ковач, депутати та члени виконкому Тячівської міської ради, депутати Закарпатської обласної ради Іван Куцина та Петро Голубка, старости сіл об’єднаної громади, актив та мешканці міста – загалом, понад 90 учасників.
У Тячеві на громадських слуханнях обговорюють важливі питання розвитку міста
Наразі у залі Тячівського ЦДЮТ проходять громадські слухання щодо важливих питань розвитку міста, ініційовані розпорядженням Тячівського міського голови.
У Тячеві пройдуть громадські слухання
Відповідне розпорядження міського голови прозміщено на офіційному сайті міста Тячів.
У Буштині провели громадські слухання щодо створення об’єднаної громади (ФОТО)
Минулої п’ятниці у приміщенні Буштинської селищної ради відбулись громадські слухання щодо добровільного об’єднання територіальних громад смт Буштино, сіл Вонігово, Новобарово, Дулово та Теребля.
У Буштині проведуть громадські слухання з приводу створення об’єднаної громади
Цієї п’ятниці, 16 грудня, о 16.00, у приміщенні Буштинської селищної ради відбудуться громадські слухання щодо створення Буштинської об’єднаної громади, – інформують у Буштинській селищній раді. До обговорення запрошують жителів селища, яким не байдужа подальша доля Буштина.
<<Попередня
1
2
3
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi