Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
15 квітня у Тячеві відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 15.04.2020 року о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
У Тячівській міськраді відбулося громадське слухання щодо звіту про СЕО детальних планів території (ФОТО)
У середу, 04 березня 2020 року, в Тячівській міській раді відбулося громадське слухання щодо звіту про СЕО детальних планів території.
Розроблення містобудівної документації: 16 березня у Тячеві відбудуться громадські слухання
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року о 11.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
У Тячеві відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації (ФОТО)
Як і було заплановано та оголошено 13 лютого о 9.00 відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, на яких розглядади наступні питання:
У Тячеві - громадські слухання
В Тячівській міській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації
В Тячівській міській раді відбуваються громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації (ВІДЕО)
Так, зокрема, мова йде про проект внесення змін до генерального плану міста Тячів Закарпатської області та звіту про екологічну стратегічну оцінку до нього з метою врахування інтересів громадськості.
Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 11.02.2020 року о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
21 січня у Тячеві відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555
Тячівська місьрада запрошує на обговорення проекту реконструкції водозабору та водоочисних споруд Тиси
Тячівська міська рада сповіщає про наміри виконати проект «Реконструкція водозабору та споруд очищення води р. Тиса потужністю 2400 м3/добу для питних та господарсько-побутових потреб м. Тячів».
Голова Тячівської ОТГ прозвітував про роботу міської влади у 2018 році (ФОТО)
На громадських слуханнях 19 лютого Тячівський міський голова Іван Ковач прозвітував про роботу мерії, депутатів і виконкому міськради у минулому році та розповів про плани на цей рік.
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi