25 вересня 2018
Вівторок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тернові пройшли громадські слухання: узгоджували Генеральний план села (ФОТО)
20 вересня пототочного року в селі Терново Тячівського району відбулися громадські слухання, щодо узгодження Генерального плану села Терново.
Чому районний комунал досі не передав водомережу і житловий фонд Тячева у власність громади – з’ясовували на громадських слуханнях
На громадських слуханнях, які відбулися 14 березня у Тячівській ОТГ, обговорили важливе питання, яке з незрозумілих причин гальмується ще з 2009 року, – про передачу у комунальну власність ОТГ житлового фонду, систем водопроводу, каналізації та транспортних засобів із обслуговування цих об’єктів із комунальної власності райо
Медична реформа у Тячівській ОТГ: що зміниться цього року
На громадських слуханнях, які відбулися 14 березня у Тячівській ОТГ, головний лікар Тячівської АЗПСМ Зузанна Попович розповіла про основні напрямки роботи щодо проведення реформування первинної медицини.
У Тячеві занепокоєні фактами самовільного будівництва
Ще одним предметом розгляду на громадських слуханнях, які відбулися у Тячівській ОТГ 14 березня, стало питання самочинного будівництва на території громади.
Про правопорядок у Тячівській ОТГ говорили на громадських слуханнях (ФОТО)
14 березня у Тячівському ЦДЮТ відбулися громадські слухання стосовно важливих і наболілих питань, які стосуються життєдіяльності Тячівської ОТГ, та вже неодноразово були предметом обговорення на засіданнях виконкому і сесій міськради, у соцмережах та серед мешканців громади.
У Тячівській ОТГ проведуть громадські слухання щодо актуальних питань
Згідно з розпорядженням Тячівського міського голови Івана Ковача, враховуючи звернення ініціативної групи щодо проведення громадських слухань від 28.02.2018 року, пропозиції громадян, опубліковані в соціальних мережах, в залі засідань Центру дитячої та юнацької творчості (м. Тячів, вул. Нересенська, 3) о 10.00 годині 14 березня 2018 року відбудуться громадські слухання з наступних питань:
У Тячеві відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу (ФОТО)
8 листопада у залі Тячівського ЦДЮТ відбулися громадські слухання, на яких розглянули заяву інвестиційно-екологічної компанії «ІЕК» про наміри будівництва у Тячеві сміттєпереробного заводу потужністю 100 тисяч тонн ТПВ на рік.
У Бедевлі за кошти інвестора міні-ГЕС заасфальтували шкільне подвір’я (ФОТО)
14 серпня мешканці села Бедевля на громадських слуханнях надали дозвіл на будівництво малої ГЕС дериваційного типу потужністю до 5,2 МВт на території Бедевлянської сільської ради.
Тячівські багатоповерхівки і водопровід передадуть із Тячівського ВУЖКГ на баланс міста
Це питання також обговорили на громадських слуханнях у Тячеві 17 березня.
Реконструкція вулиці Кошута в Тячеві: бруківка чи асфальт?
На громадських слуханнях 17 березня йшлося і про реконструкцію вулиці Кошута в Тячеві. Цьогоріч тут планують збудувати водовідливну каналізацію, оскільки у дощовий період на вулиці накопичується чимало води, а ні водовідливної, ні господарської каналізації немає.
<<Попередня
1
2
3
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi