Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Тячівщині втретє відгуляли фестиваль "Закарпатська свальба" (ВІДЕО)
Весілля молодої пари з Тячівського та Міжгірського районів стало фестивалем, що зібрав сотні гостей. “Закарпатську свальбу” зі всіма традиційними обрядами святкували цієї неділі. Розпочали зранку в селі Руська Мокра на Тячівщині, а тоді поїхали лісовою дорогою до Колочави.
На Тячівщині готуються до проведення етнофестивалю "Закарпатська свальба"
Вже цієї неділі, 23 вересня, відбудеться третій традиційний етнофестиваль "Закарпатська свальба", який поєднає два райони – Тячівський та Міжгірський.
Руськомокрянський сільський голова розповів про здобутки громади у 2017 році: ремонт доріг, будівництво дамб та проведений етнофестиваль «Закарпатська свальба»
Гірські глибинки й найвіддаленіші села району – Німецька та Руська Мокра за останні кілька років суттєво покращили свою інфраструктуру.
Німецьку Мокру та Колочаву поєднала колоритна «Закарпатська свальба» (ФОТО)
У неділю, 10 вересня, мальовничі закарпатські села Німецьку Мокру на Тячівщині та Колочаву на Міжгірщині об’єднав ІІ етнофестиваль «Закарпатська свальба».
Руську Мокру «прихорошують» до етнофестивалю «Закарпатська свальба» (ФОТО)
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, цієї неділі, 10 вересня, відбудеться колоритний етнофестиваль "Закарпатська свальба", що поєднає два райони – Тячівський та Міжгірський.
Вже цієї неділі етнофестиваль "Закарпатська свальба" об'єднає Тячівський та Міжгірський райони (ПРОГРАМА)
Найкращі весільні традиції, звичаї та застільні обряди відтворять на Закарпатті цієї неділі. 10 вересня область вдруге запрошує на колоритний етнофестиваль "Закарпатська свальба".
Ляльки буштинської майстрині стали окрасою фестивалю «Закарпатська свальба» (ФОТО)
Минулої неділі у Німецькій Мокрій на Тячівщині та Колочаві, що на Міжгірщині, відбувся фестиваль «Закарпатська свальба». Місцевого колориту дійству надали великі кумедні ляльки з тканини, одягнені у національні костюми, – робота рук талановитої майстрині-рукодільниці з Буштина Лариси Загорулькіної.
На Тячівщині відгуляли весільний етнофестиваль «Закарпатська свальба» (ФОТО)
У святкуванні, яке відбулося на минулих вихідних, були задіяні два села - Німецька Мокра та Колочава, для яких у цей день офіціно відкрили лісову дорогу, що сполучила ці населені пункти.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi