Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У населених пунктах Тячівської ОТГ триває ремонт доріг (ВІДЕО)
Як і на більшості доріг закарпатських сіл востаннє капітальний ремонт у Лазах, зі слів місцевих жителів, проводили ще за чверть століття тому. Звичайно, що періодично автошлях латали, але такі методи вже давно показали, що вони тимчасові і буквально за декілька тижнів ями з’являлися знову.
Мешканці Вонігова обурені станом доріг у селі (ФОТО)
Днями більше сорока жителів вулиць Закарпатської, Травневої, Садової с.Вонігово на Тячівщині написали колективне звернення до Вонігівської сільської ради, в якому просять владу села передбачити в бюджеті на наступний рік кошти на ремонт їх вулиць.
У дисадку Вишоватого невдовзі запустять автономну систему опалення (ВІДЕО)
Садочок у гірському селі Вишоватий почав працювати у 1990-му році. Саме стільки ж його не ремонтували.
У Буштинській школі триває переобладнання котельні на твердопаливну (ФОТО)
В Буштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів повним ходом триває ремонт котельні, якою в осінньо-зимовий період отоплюється приміщення.
У Буштині ремонтують автомобільний міст (ФОТО, ВІДЕО)
Сьогодні на автомобільному мості у Буштині тривають ремонтні роботи – дорожники ліквідовують наскрізну проріху, що утворилася на проїжджій частині мосту. У зв’язку з цим рух транспорту на цій ділянці утруднений.
У Тячеві тривають ремонтні роботи по вулиці Кошута (ФОТО)
В місті продовжують капітально ремонтувати вулицю Кошута. Наразі роботи тривають на відрізку від будинку №7 до №43. Тут знімають бруківку, замість якої настелять асфальт.
На Тячівщині триває ремонт доріг (ВІДЕО)
Протягом року у різних районах Закарпаття вдалося чимало зробити для облаштування та ремонту доріг. Частина фінансування – і за рахунок державних субвенцій.
Відеосюжет про ремонт доріг на Тячівщині
Понад 270 кілометрів – протяжність доріг Тячівщини – найбільшого району Закарпаття. Автошляхи краю,які з часів незалежності України капітально не ремонтувалися, потребують відновлення. Саме це завдання у пріоритеті місцевої влади.
Будівлю Нересницького лісництва капітально оновлюють (ФОТО)
За останні роки адміністрація Брустурянського лісгоспу проводить масштабні роботи з покращення умов праці для своїх лісівників. Основний акцент керівництво робить на оновлення контор лісництв та будівництво нових. Так, нещодавно розпочато капітальне оновлення контори Нересницького лісництва.
Для процвітання Калин необхідні інвестиції
За останні роки у селі Калини помітно покращилася інфраструктура. І все це завдяки вливанню коштів з обласного бюджету та інвестицій. Адже Калинівська сільська рада є дотаційною й не має коштів у сільській казні для проведення ремонтних робіт вулиць чи будівництва соціальних об’єктів у селі.
<<Попередня
1
2
3
4
29
30
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi