Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Бюджети 806 ОТГ по Україні: Тячівська у рейтингу в групі 1 на 4 місці
Рівень фінансової забезпеченості об’єднаних громад і надалі залишається одним із головних аспектів у питаннях визначення їх спроможності забезпечувати виконання тих завдань і функцій, якими вони наділені.
Рейтинг Зеленського продовжує падати
Частка тих, хто позитивно ставиться до президента Володимира Зеленського у кінці листопада 2019 року, зменшилася до 52% і до 36% зросла частка тих, хто не схвалює дій президента.
Буштинський ліцей – унікальний освітній заклад Тячівщини – на порозі 60-річного ювілею
Цей навчальний рік для Буштинського ліцею особливий, адже у 2019 році заклад відзначає 60-літній ювілей з часу створення. У літописі освітньої установи – немало славетних сторінок. І зараз з року в рік ліцей продовжує писати свою історію: заклад успішно розвивається і є одним із найрейтинговіших на Тячівщині.
Як купити кавун або диню і не отруїтися?
Кавуни на першому місці, а дині на другому! Такий рейтинг найулюбленіших літніх смаколиків. Хоча традиційно пік популярності на ці фрукти та ягоди припадає на серпень, проте й зараз закарпатці залюбки їх купують.
Найбільший виш Закарпаття: рейтингові списки вступників
На офіційному сайті Ужгородського національного університету оприлюднені рейтингові списки, списки рекомендованих до зарахування та списки зарахованих.
Опублікований екзит-пол по мажоритарним округам
Журналіст Віталій Глагола (Vitaliy Glagola) на своїй сторінці опублікував результати екзит-полу. За повідомленнями журнаіліста дані для екзит-полу збирали стандартно методом опитування виборців, які виходили із дільниці.
Карпати увійшли до списку найпопулярніших місць відпочинку українців за версією Google
Google склав рейтинг найпопулярніших місць відпочинку українців.
Рейтинги: по мажоритарному округу №72 Василь Петьовка випереджає найближчого конкурента в два рази
Соціологічна компанія «Smartpoll» м. Київ, 10-14 липня, вивчала громадську думку електорату напередодні виборів до Верховної ради України в окремих округах України.
Лічені дні до виборів: рейтинг "Голосу" росте, "ЄС" і "Батьківщина" втрачають підтримку
Чергове опитування українців показало, що 5% бар'єр на виборах у Верховну Раду долають п'ять партій, а ще дві - близькі до проходу в парламент.
Найгірша дорога Закарпаття - об'їзна, що в Мукачеві
Згідно з антирейтингами, найгіршою дорогою в області визнана об’їзна в Мукачеві. Нагадаємо, тут діючий народний депутат Віктор Балога, однак чому ця магістраль в такому стані, чому місцеві мукачівські чиновники від «Єдиного центру», які щодня тут проїжджають та проживають поруч з нею, не зацікавлені, аби її привести до ладу, адже це – ворота міста – питання, очевидно, без відповіді.
<<Попередня
1
2
3
4
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi