Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Тячівщині тривають заходи з реабілітації дітей з інвалідністю
Тячівська міська рада повідомляє, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309, продовжує діяти механізм реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною».
Бюджетом передбачено проходження реабілітації дітей Тячівщини з інвалідністю внаслідок ДЦП
Тячівське управління соціального захисту населення інформує, що Порядком використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019р. № 309 передбачено проходження реабілітації дітьми з інвалідністю шляхом укладення трьохсторонніх договорів управлінням соцзахисту з реабілітаційними установами та батьками дітей.
26-річний закарпатець отримав поранення у голову на Сході: чоловік потребує допомоги
Батьки 26-річного хлопця не мають коштів для дороговартісного лікування та реабілітації.
У Дубовому допомагають особливим дітям інтегрувати у суспільстві (ФОТО)
Півроку тому у Дубовому відкрито реабілітаційне відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей з особливими потребами.
Для особливих дітей Тячівщини провели спортивно-розважальну програму з конкурсами і подарунками (ФОТО)
Вчора у Тячівському відділенні Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації для інвалідів та дітей-інвалідів організували спортивну-розважальну програму під назвою «Сильні духом», приурочену до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.
На реабілітацію до Словаччини відправилася жруга група євромайданівців із Закарпаття (ВІДЕО)
Постраждалі оздоровлюються завдяки програмі, яку організовує міністерство закордонних справ спільно з Міноборони Словаччини.
Вихованці Тячівського відділення центру реабілітації для дітей-інвалідів отримали подарунки від благодійників
Нещодавно з нагоди новорічних свят Тячівське відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів відвідали гості з Австрії.
Солотвинці просять Президента України врятувати селище
На пленарному засідання 16 сесії VI скликання депутати Солотвинської селищної ради прийняли звернення селищної ради від імені громади селища до Президента України щодо прийняття Державної програми екологічної реабілітації Солотвина, розв’язання соціальних, екологічних та виробничих проблем селища.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi