Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Сьогодні відбудеться сесія Тячівської райради (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)
З метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів та у зв'язку із загрозою поширення на території району короновірусної інфекції COVID-19,
Відеосюжет про засідання Тячівської райради
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua у понеділок, 10 березня, відбулося друге пленарне засідання двадцять шостої сесії Тячівської районної ради.
Головою Тячівської районної ради обрали Василя Каганця (ФОТО)
Сьогодні, 10 березня, відбулося друге пленарне засідання Тячівської районної ради сьомого скликання. Роботою зібрання керував в.п.голови ради Ігор Грабарь. У залі з 42 депутатів зареєструвався 31. Передусім, депутати включили до порядку денного питання «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України від Закарпаття щодо збереження Тячівського району».
Завтра відбудеться засідання сесії Тячівської районної ради
Як повідомили у Тячівській районній раді, у вівторок, 10 березня, о 14.00 відбудеться друге пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання.
Депутати Тячівської райради просять відтермінувати контрактування лікувальних установ з Нацслужбою здоров’я України
На першому пленарному засіданні Тячівської районної ради 25 лютого депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України з проханням щодо перенесення терміну контрактування лікарів та лікувальних установ з 1 квітня 2020 року на більш пізніший термін.
Відбулося перше пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради (ФОТО)
25 лютого відбулося перше пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Вів його в.о. голови райради Ігор Грабарь. У залі зареєструвалися 28 депутатів.
Цього тижня відбудеться сесія Тячівської районної ради
Як повідомили у Тячівській районній раді, у четвер, 30 січня, о 10.00 за к.ч. відбудеться засідання 25-ї позачергової сесії райради VII скликання.
«За» – 7 голосів: Тячівська районна рада не підтримала звіт голови Івана Фабриція (ФОТО)
24 грудня відбулося друге пленарне засідання 22-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Роботою зібрання керував голова райради Іван Фабрицій. У засіданні також взяли участь в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, керівники структурних підрозділів РДА, депутати облради та інші.
Наступного тижня відбудеться засідання сесії Тячівської районної ради
Як повідомили у Тячівській районній раді, засідання 22-ї чергової сесії районної ради VII скликання відбудеться 13 грудня 2019 року о 10-й годині у залі засідань.
На засіданні сесії Тячівської райради йшлося про опорні школи та збереження Тячівського району
20 листопада відбулося друге пленарне засідання 21-ї позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Головуючим на зібранні був в.о. голови ради Ігор Грабарь. Також на засіданні були присутні в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, керівники структурних підрозділів РДА, селищні та сільські голови.
<<Попередня
1
2
3
4
16
17
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi