Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Рятувальники розповідали солотвинцям, як поводитись у зоні карстових проваль (ФОТО)
Сьогодні, 29 вересня, рятувальники провели профілактичне відпрацювання смт Солотвино на тему «Дії населення в умовах виникнення карстових проваль».
Завтра мешканцям Солотвина розповідатимуть про правила поводження в умовах виникнення карстових проваль
29 вересня працівники Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з Управлінням цивільного захисту Закарпатської ОДА, представниками Консультативної місії ЄС з оцінки ризиків та загроз, пов'язаних із надзвичайною ситуацією на території діяльності ДП «Солотвинський солерудник» та іншими зацікавленими особами проведуть пожежно-профілактичне відпрацювання смт Солотвино Тячівського району.
Солоний «шанхай» на солотвинських озерах (ФОТО)
Здавалось би, парадокс, але влітку селище Солотвино на Тячівщині з його небезпечними карстовими проваллями перетворюється на курортну зону. Сюди на відпочинок масово з’їжджаються туристичні групи та подорожуючі з різних куточків України. Багатьох манить цілюща солона вода, яка тримає на поверхні, та бюджетне житло. Зазвичай, найбільше відпочивальників – в розпал відпусток, у липні-серпні.
Відеосюжет про позачергову сесію Тячівської райради
Непрогнозоване утворення карстового провалля у Солотвинні призвело до скликання позапланової сесії в Тячеві. Районні депутати на 25-му позачерговому засіданні вирішували, де знайти потрібні кошти та як в найкоротші строки провести консервацію аварійних штолень.
Через ситуацію в Солотвині Тячівська райрада збереться на позачергову сесію (ДОКУМЕНТ)
Як неодноразово повідомляв Tyachiv.com.ua, Солотвино опинилося на межі екологічної катастрофи: карстові провалля збільшуються з кожним днем.
Солотвино: на межі екологічної катастрофи (ВІДЕО)
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, там утворилося нове гігантське карстове провалля.
Голова Закарпатської ОДА прокоментував ситуацію у Солотвині, де активізувалися провалля
Василь Губаль у вівторок, 21 квітня, зазначив на своєму facebook: "Маємо у краї велику проблему – активізацію проваль у зоні техногенної катастрофи в Солотвині, що на Тячівщині.
У Солотвині перенесли три опори лінії електропередач подалі від місця утворення нового провалля
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, минулого тижня руйнівні карстові процеси у Солотвині знову нагадали про себе. Нове провалля, яке утворилося на вулиці 30 років Возз’єднання поблизу Солотвинського водоканалу, шокувало місцевих жителів.
Нове карстове провалля у Солотвині більшає з кожним днем (ФОТО, ВІДЕО)
Минулого тижня руйнівні карстові процеси у Солотвині знову нагадали про себе. Нове провалля, яке утворилося на вулиці 30 років Возз’єднання поблизу Солотвинського водоканалу, шокувало місцевих жителів.
На території Солотвинського солерудника утворилось нове провалля
16 квітня 2015 року біля Солотвинського водоканалу по вул. Воз’єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м., загальним об’ємом близько 100 000 кубічних метрів, внаслідок чого утворилося карстове провалля з гострими краями, що свідчить про продовження просідання ґрунту.
<<Попередня
1
2
Наступна>>