Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Тячівщині презентували перевидану книгу про боротьбу Карпатської України (ФОТО)
У п’ятницю, 1 березня, в Буштині та наступного дня – у Тересві відбулися презентації перевиданої книги спогадів підполковника армії УНР Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі». Селища були обрані не випадково, адже на Тячівщині саме з цих населених пунктів було найбільше учасників боротьби за Карпатську Україну.
На Тячівщині презентують перевидану рідкісну книгу про Карпатську Україну
Серед низки цьогорічних ювілейних дат події 80-літньої давності на Закарпатті є знаковими в українському державотворенні. З нагоди відзначення цієї річниці в Києві перевидано унікальну книгу спогадів підполковника Армії УНР Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі».
У Тячеві презентували нову книгу закарпатської письменниці Юлії Драгун (ФОТО)
Днями у читальному залі Тячівської центральної районної бібліотеки відбулася презентації нової, вже сімнадцятої за ліком, книги закарпатської письменниці, поетеси, драматурга, етнопедагога родом з Новоселиці на Тячівщині Юлії Драгун «Щасливою бути – це доля».
У Тячеві презентували книги про Карпатську Україну (ФОТО)
24 жовтня у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася зустріч з політологом, експертом з питань гібридної інформаційної війни, донеччанином Станіславом Федорчуком та публіцистом, директором Української Видавничої Справи Ярославом Іляшем (м.Київ).
У Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші триває зустріч-презентація книг на патріотичну тематику (ФОТО)
У Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші триває зустріч-презентація книг на патріотичну тематику за участі політолога, експерта з питань гібридної інформаційної війни, донеччанина Станіслава Федорчука та публіциста, директора Української Видавничої Справи Ярослава Іляша (м.Київ).
У Тячеві відбудеться зустріч-презентація книг на патріотичну тематику
Про книги, що вчили воювати за нашу свободу, про сучасний партизанський рух на Донбасі, чому виникає сепаратизм і чого чекати після деокупації Донецька і Луганська; як розбудовувався «рускій мір» і що спільного між Закарпаттям та Донеччиною – ці теми стануть предметом обговорення на зустрічі з політологом, експертом з питань гібридної інформаційної війни, донеччанином Станіславом Федорчуком та публіцистом, директором Української Видавничої Справи Ярославом Іляшем (м.Київ).
В Ужгороді проведе навчання професійний подолог Ріта Балінт
Лекція-презентація відбудеться 14 грудня на базі Центру стопи by Rita Balint.
У Тячівській книгозбірні представили найкращу книгу для молоді про Голодомор ( ФОТО)
Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, у Тячівській центральній районній бібліотеці провели тематичні заходи – годину скорботи «Голодомор 1932-33 років» та презентацію книги української письменниці з Канади Ольги Мак «Каміння під косою». У них взяли участь учні Тячівського професійного ліцею з заступником директора Юлією Балашовою.
У Тячеві презентували книгу «Нація, яка не капітулює» (ФОТО)
Сьогодні у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася презентація книги Ярослава Іляша «Нація, яка не капітулює», в якій висвітлено історію національно-визвольного руху Ірландії з середини ХІХ століття і до сьогодення. Видання містить як архівні матеріали, так і особисті думки автора щодо цих подій. У книзі вміщено також статті діячів українського націоналістичного руху, адже Ярослав Іляш, у своїй праці, провів паралелі між національно-визвольними рухами в Ірландії і Україні. 
У Тячеві презентують книгу «Нація, яка не капітулює» (ФОТО)
У четвер, 23 листопада, о 12.00 за к.ч. у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбудеться презентація книги Ярослава Іляша «Нація, яка не капітулює» (Київ, "Українська Видавнича Спілка", 2011).
<<Попередня
1
2
3
4
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi