Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві можна побачити альтернативний варіант погруддя Степана Вайди (ФОТО)
На території колишнього консервного заводу по вулиці Заводській у Тячеві можна побачити ще одне погруддя герою-танкісту Степану Вайді. Як воно там з’явилося?
У Топчині відкрили погруддя румунського поета Мігая Емінеску (ФОТО)
15 червня у Топчинській ЗОШ І-ІІ ст. з румунською мовою навчання у співпраці з культурною асоціацією «Boema OJT» (м. Бая-Маре) та румуномовним Солотвинським ліцеєм-інтернатом ім. Мігая Емінеску провели захід, присвячений 130-річчю смерті національного поета Румунії Мігая Емінеску.
У Тячеві вшанували річницю визволення від фашистських загарбників (ФОТО)
Сьогодні, 24 жовтня, у Тячеві, з нагоди річниці визволення міста від німецько-фашистських завойовників, відбулося урочисте покладання квітів до погруддя героя-танкіста Степана Вайди та обеліска воїнам-визволителям у міському парку.
У Тячеві відкрили погруддя Василя Ґренджі-Донського (ФОТО)
Погруддя українського поета, прозаїка, публіциста, громадсько-культурного діяча, літописця Карпатської України Василя Ґренджі-Донського встановили на галявині біля Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, що носить його ім’я.
У Тячеві змінили постамен під погруддям Шімона Голлоші (ФОТО)
Монумент розташований на галявині біля реформатської церкви у Тячеві.
У Тячеві вшанували воїнів-визволителів (ФОТО)
Сьогодні у Тячеві з нагоди 73-ї річниці визволення Закарпаття від гітлерівських військ відбулося урочисте покладання квітів до погруддя героя-танкіста Степана Вайди та обеліску воїнам-визволителям у міському парку.
У Тячеві пам’ять жертв війни вшанували покладанням квітів (ФОТО)
Сьогодні, 22 червня, у Тячеві з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни керівники районної та міської влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, громадськість поклали кошики з квітами до погруддя Степана Вайди та пам’ятного обеліска воїнам-визволителям у міському парку.
Тячівщина відзначила 69 річницю визволення Закарпаття від фашистських загарбників
З нагоди відзначення 69 річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників 22 жовтня 2013 року керівництво району та міста, громадськість взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Слави воїнам – визволителям та погруддя Героя Радянського Союзу Степана Вайди.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi