Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Нові мармурові скульптури зайняли свої місця у Тячеві (ФОТО)
Днями у Тячеві розмістили дев’ять нових мармурових фігур, створених під час другого скульптурного пленеру «Диво-камінь», який проходив у місті 10-30 вересня.
Осінній Міжнародний пленер художників на Закарпатті завершився виставкою новостворених картин (ФОТО)
Близько двадцяти живописців з різних куточків України та Європи працювали на території Мукачева більше тижня, переносячи на папір історичні пам’ятки нашого міста.
На Закарпатті більше тижня тривав осінній міжнародний пленер художників імені Золтана Мички (ВІДЕО)
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, участь у пленері взяли десять живописців з України та сусідніх держав. Захід, який провели уже вчетверте, цього року присвяти пам’яті ім. відомого закарпатця, народного художника України Золтана Мички, який свого часу його й заснував.
На Закарпатті розпочався ІV Мукачівський міжнародний пленер художників (ФОТО, ВІДЕО)
Цієї неділі в Мукачеві стартував осінній міжнародний пленер художників. Проводиться він уже четвертий рік поспіль, свого часу започаткованийзакарпатцем, народним художником України Золтаном Мичкою. Мистецький пленер щороку організовують та проводять за сприяння народного депутата Василя Петьовки.
Автор меморіальної дошки на будинку Шимона Голлоші у Тячеві розповів історію її появи (ФОТО)
Як відомо, з Тячевом тісно пов’язана доля відомого угорського художника, графіка і педагога Шимона Голлоші. Починаючи з 1904 року, він час від часу навідувався до містечка, де проводив виїзні пленери з молодими художниками. А з 1915 року – перебрався до містечка остаточно. Звідси і пішов у засвіти.
У Тячеві розпочався пленер скульпторів «Диво-камінь» (ФОТО)
Дев’ять відомих самобутніх і талановитих митців скульптури з різних куточків Закарпаття і України з’їхались до Тячева на пленер під назвою «Диво-камінь».
У Дубовому відбувся пленер мукачівських та місцевих художників (ФОТО)
Краєвиди околиць Дубового – на полотнах художників з Мукачева та Тячівщини.
«Мукачево сакральне» - у місті над Латорицею пройшов міжнародний пленер художників (ФОТО)
«Мукачево сакральне» - така основна тема художнього пленеру, участь у якому взяли вітчизняні та закордонні художники. Захід пройшов за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Організатор та керівник пленеру - художник Олександр Мондич.
У високогір’ях Красної учні та викладачі Дубівської ДШМ провели пленер (ФОТО)
Нещодавно учні та викладачі Дубівської ДШМ провели пленер у високогір’ях с. Красна. Вони не тільки практикувалися у малюванні пейзажів, а й знайомилися з прадавніми традиціями краснянців.
Юні художники влаштували пленер на березі річки Тересви (ФОТО)
Нещодавно учні відділу образотворчого мистецтва V-класу Дубівської ДШМ під керівництвом викладача М.М. Ребар побували на пленері на березі річки Тересви.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi