20 серпня 2018
Понеділок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
«Мукачево сакральне» - у місті над Латорицею пройшов міжнародний пленер художників (ФОТО)
«Мукачево сакральне» - така основна тема художнього пленеру, участь у якому взяли вітчизняні та закордонні художники. Захід пройшов за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Організатор та керівник пленеру - художник Олександр Мондич.
У високогір’ях Красної учні та викладачі Дубівської ДШМ провели пленер (ФОТО)
Нещодавно учні та викладачі Дубівської ДШМ провели пленер у високогір’ях с. Красна. Вони не тільки практикувалися у малюванні пейзажів, а й знайомилися з прадавніми традиціями краснянців.
Юні художники влаштували пленер на березі річки Тересви (ФОТО)
Нещодавно учні відділу образотворчого мистецтва V-класу Дубівської ДШМ під керівництвом викладача М.М. Ребар побували на пленері на березі річки Тересви.
Художники малювали архітектуру Тячева (ФОТО)
В неділю, 7 серпня, майстри пензлю Тячівщини – Надія Черевко, Михайло Фурман, Юрій Вейгеш та Валерій Погоріляк – зібрались на пленер у центрі Тячева. В результаті створили кілька мальовничих полотен із зображенням храмів Тячева.
Пленер художників Закарпаття завершив свою роботу (ФОТО)
2 червня на Рахівщині завершив роботу пленер художників, приурочений 125 річниці від дня народження одного з основоположників Закарпатської школи живопису, вихідця з Кобилецької Поляни, художника зі світовим ім’ям - Йосипа Бокшая.
На Закарпатті на честь 125 річниці Й. Бокшая відбувся пленер художників (ФОТО)
За ініціативи народного депутата України Василя Петьовки, 25-26 травня на Рахівщині розпочав роботу всеукраїнський пленер художників. Цього року його присвятили 125 річчю відомого закарпатського художника, одного із основоположників закарпатської школи живопису, Йосипа Бокшая, який народився у Кобилецькій Поляні.
Тячівські художники зібралися на пленер на Міжгірщині (ФОТО)
Ці місця нестримно вабили до себе Федора Манайла та Антона Кашшая, Гаврила Глюка та Андрія Коцку… І сьогоднішні покоління «мисливців за красою» спрямовують сюди свої погляди. Пленерний живопис є не менш актуальним, ніж колись.
Закарпатські художники втілюють у своїх полотнах найкрасивіші місцини Тячева (ФОТО)
У вівторок, 17 червня, в рамках мистецького пленеру, який триватиме на Тячівщині близько тижня, майстри пензля з різних куточків Закарпаття весь день втілювали у своїх полотнах найкрасивіші місцини Тячева.
Викладач Дубівської ДШМ організувала для вихованців пленер на горі Апецькій (ФОТО)
Як розповіла ініціатор цього незвичайного мистецького походу, викладач образотворчого мистецтва Дубівської ДШМ Надія Черевко, у сходженні на гору Апецьку (1512 м) взяли участь учні 3 та 4 класів – Марина Декет, Василь Леспух, Василь Дикун, Аліна та Каріна Жарікови, Неля Куцин та наймолодші – Марія Декет, Богдана Павлюк, Богдана Кушнір, Ірина Декет.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi