Вівторок
Надіслати
НОВИНУ

Пошук
Юні тенісисти Тячівщини здобули ряд перемог у змаганнях за першість Закарпатської області з тенісу серед ДЮСШ (ФОТО)
З 9 по 10 червня на тенісних кортах ужгородського спортивного комплексу «Юність» відбулася першість Закарпатської області з тенісу серед ДЮСШ.
Танцювальні колективи Закарпаття привезли ряд нагород з чемпіонату "Art Danse-2017" (ФОТО)
3 грудня 2016 року в Івано-Франківську пройшов ІІІ Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва "Art Danse-2017". В танцювальному чемпіонаті змагалися понад 1500 дітей з трьох областей України. Загалом "Art Danse-2017" зібрав понад 128 танцювальних колективів з Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.
Поетеса Тетяна Грицан з Красної – переможець Всеукраїнського конкурсу імені Володимира Дроцика
Нещодавно поетеса Тетяна Грицан з Красної стала переможцем Всеукраїнського конкурсу імені Володимира Дроцика.
Юннати Тячівщини стали призерами Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад» (ФОТО)
З 5 по 7 жовтня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м.Київ пройшов Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна – сад».
Кінотеатр "Перемога" в Мукачеві намагаються закрити - цього разу через причину аварійності об'єкту (ВІДЕО)
Муніципальна поліція склала припис, посилаючись на протокол комісії техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Мукачівському міськвиконкомі.
Тячівські тенісисти здобули перемогу на турнірі "Пам’яті тенісних зірок Закарпаття" (ФОТО)
На турнірі 2-ї категорії Федерації тенісу України «Пам’яті тенісних зірок Закарпаття”, який відбувся в м.Ужгород з 19 по 21 вересня, наші вихованці ще раз довели, що тячівська школа тенісу завжди була, є і, сподіваємося, буде однією з найкращих на Закарпатті і в Украї
Чергова перемога талановитої перукарки Тетяни Немеш з Углі – гран-прі фестивалю «Кришталевий янгол»
На цей раз перемогу дівчина здобула у світовому чемпіонаті С.М.С. «Кубок INERCONTINENTAL», що проходив 24-25 квітня у Києві у рамках XІV Межнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол». До речі, минулого року саме з цього фестивалю Таня привезла "Кубок Євразії".
Юні тенісисти з Тячівщини здобули перемогу у першості області з настільного тенісу
16 квітня 2016 року в м.Ужгород в спорткомплексі «Юність» відбулася першість області серед команд ДЮСШ з настільного тенісу.
Перукарка Тетяна Немеш з Тячівщини стала призером міжнародного конкурсу "Royal Beauty – Кубок Карпат" (ФОТО)
У вівторок, 19 квітня, у Мукачеві стартував перший міжнародний конкурс краси та ярмарка "Royal Beauty – Кубок Карпат".
Інваліди праці Тячівщини вибороли «срібний» Кубок обласної спартакіади (ФОТО)
16 квітня в Ужгороді відбулися обласні відбірні змагання IV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», в яких взяли участь потерпілі внаслідок травм на виробництві з Хустського, Міжгірського, Мукачівського, Великоберезнянського, Перечинського, Ужгородського та Тячівського районів.