Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Тячівщина бореться за збереження району як окремої адміністративно-територіальної одиниці
Збереження Тячівського району як окремої адміністративно- територіальної одиниці - з такою вимогою робоча група з питань збереження Тячівського району, депутати Закарпатської обласної ради від цього округу, голови органів місцевого самоврядування звернулися до в.о. голови Закарпатської ОДА Олексію Гетманенко. До в.о.голови ОДА звернуся і народний депутат Василь Петьовка, який наголосив на необхідності збереження Тячівського та Рахіського районів як окремих адміністративно-територіальних одиниць
11 лютого у Тячеві, Лазах та Округлій відключатимуть електроенергію
За інформацією з офіційного сайту Закарпаттяобленерго 11 лютого 2020 року з 8.00 до 17.00 у місті Тячів по вулицям 30 років Перемоги (з 11 лютого по 17 лютого). Л.Толстого, Незалежності, Промисловій та Річній а також в селах Лази та Округла будуть проводитися ремонтні роботи з відключенням електроенергії.
В Округлій відбулися загальні збори жителів села (ФОТО)
У суботу, 01 лютого, в Округлій відбулися загальні збори жителів села.
01 лютого відбудуться збори жителів села Округла
Відповілне розпорядження міського голови з'явилося на сайті Тячіської ОТГ.
Народний депутат Василь Петьовка: «Працюємо над втіленням проектів для благоустрою громад»
Народний депутат Василь Петьовка разом з членами своєї команди провів низку зустрічей з представниками місцевого самоврядування та бізнесу на Тячівщині.
ДП "Брустурянське ЛМГ" з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)
Розташоване ДП «Брустурянське лісомисливське господарство» на півночі східної частини Закарпатської області, на території Тячівського адміністративного району. У відповідності до комплексного лісогосподарського районування Західного регіону України територія лісомисливгоспу відноситься до Високогірного лісогосподарського району, Гірськокарпатського лісогосподарського округу з ялицево-смерековими і чистими смерековими лісами та рослинністю полонин
На Тячівщині згорів автомобіль
Сьогодні, 26 грудня, близько 04:19 виникло загорання легкового автомобіля ВАЗ-2106, 1986 р.в., за адресою: Тячівський район, с. Округла, вул. Шкільна.
На Тячівщині голову місцевої ДВК визнано винною у незаконній видачі бюлетеня для голосування
Вироком Тячівського районного суду голову однієї з виборчих дільниць 71 виборчого округу визнано винною у порушенні виборчого законодавства на чергових виборах Президента України, які відбулися в квітні 2019 року.
Закарпатцям на замітку: умови застосування податкової соціальної пільги у 2019 році
Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата. Однією з умов отримання пільги є те, що розмір заробітної плати не повинен перевищувати суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та заокругленого до найближчих 10 грн.
Виборчий округ 69: повідомлено про підозру п’яти членам ДВК
Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі та детективи відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області.
<<Попередня
1
2
3
4
12
13
Наступна>>