Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Дубівській ЗОШ І-ІІ ст. №1 висадили живу огорожу (ФОТО)
22 листопада в Дубівській ЗОШ І-ІІ ст. №1 провели акцію з озеленення території. Старшокласники разом з учителями та батьками висадили вздовж нещодавно встановленої огорожі на задньому подвір’ї закладу 130 спеціальних туй.
Закарпатськими лісівниками створено 288 розсадників. Найкращий - у Брустурянському лісгоспі
Лісовідновлення - одне з насущних завдань підприємств системи лісового господарства Закарпаття. З метою збільшення виробництва посадкового матеріалу в краї розбудовуються лісові розсадники з використанням сіянців з відкритою кореневою системою. Від того, в якій кількості і якої якості буде вирощений посадковий матеріал в цих розсадниках, залежить успіх відтворення лісів. Посадковий матеріал для лісокультурного виробництва й озеленення вирощують в розсадниках.
У Тячеві вандали зламали кілька молодих дерев (ФОТО)
Весною 2019 року Тячівська міська рада провела озеленення вулиць міста Тячів. Насаджено не одна сотня декоративних дерев для благоустрою нашого міста.
Лісівники озеленили територію Лопухівського лісництва (ФОТО)
Днями лісівники Лопухівського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» облагородили територію поблизу контори лісництва та висадили молоді деревцята.
Лісівники з школярами озеленили Прочківський НВК (ФОТО)
Днями працівники Кедринського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» разом з вихованцями Прочківського НВК озеленили територію закладу.
На Тячівщині лісівники разом із школярами заклали алею туї, присвячену «Героям Карпатської України» (ФОТО)
Сьогодні на теренах Закарпаття розгорнулася масштабна акція з озеленення та лісовідновлення – саджали дерева в Ужгородському, Хустському, Берегівському держлісгоспах. Не виключенням став і амбіційний Тячівський із його керівником – Наталією Катреняк.
Подвір'я Дубівської школи озеленили березами та ялинками (ФОТО)
Сьогодні, 13 квітня, учні 5 класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. разом з майстрами лісу Нересницького лісницва ДП "Брустурянського ЛМГ"- Ю.М.Мотринецем та М.М.Ціпіньо заліснили територію закладу.
Лісівники Брустурянського лісгоспу зазеленили подвір’я Буштинського ДНЗ №1 (ФОТО)
Днями працівники Буштинського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» провели озеленення території Буштинського ДНЗ №1.
Лісівники Брустурянського лісгоспу озеленили територію двох дитсадків (ФОТО)
Минулого тижня працівники Грушівського лісництва провели озеленення територій Грушівського та Кривського ДНЗ.
Брустурянські лісівники разом з дітьми озеленили шкільне подвір’я
Минулого тижня, напередодні Великодня, працівники ДП «Брустурянське ЛМГ» провели озеленення території Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст та придорожньої зони при в’їзді до Лопухова.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi