Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
ДП «Мокрянське ЛМГ» застерігає від незаконних рубок новорічних ялинок
Напередодні нового 2019-го року поширеним явищем стає рубка новорічних ялинок для власних потреб чи для продажі. Об’єктами незаконної рубки стають молоді хвойні деревця, в окремих випадках вікові дерева - шляхом зрубування вершини.
В Україні посилять покарання за незаконну вирубку та контрабанду лісу
Народні депутати від Закарпаття – Василь Петьовка, Роберт Горват та Валерій Лунченко підтримують ухвалений Закон про збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів та вважають його вкрай потрібним для області.
На Тячівщині триває незаконна вирубка лісів
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, 16 грудня на Тячівщині поліцейські вилучили понад 30 кубометрів незаконно зрубаних дерев.
На Закарпатті повним ходом триває незаконна вирубка лісу
Поліцейські розслідують на Закарпатті 90 фактів незаконної вирубки лісу та 33 – незаконного видобутку корисних копалин. Зловмисників притягнуто до відповідальності.
Службовці Брустурянського лісництва сприяли незаконній вирубці лісу
Прокуратурою Тячівщини розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб Груниківського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ».
За службовців тячівських лісництв, котрі скоювали незаконні рубки, взялася прокуратура
Прокуратурою Тячівського після перевірок у Грушівському лісництві ДП «Брустурянське ЛМГ» та Тернівському лісництві філії «Тячів ЛАГ» ДП ЗОУЛАГ щодо дотримання службовими особами (працівниками лісової охорони) вимог природоохоронного законодавства під час проведення санітарних рубок, розпочато два кримінальні провадження.
На Закарпатті продовжують безкарно розкрадати ліс
Після вивчення усіх матеріалів склалося враження, що Закарпаття – то інша республіка, де діють свої закони. Правоохоронці та службовці різних рівнів напевне вважають, що Київ далеко, а такі слова, як «люстрація» і «корупція» – це не про них.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi