Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві на робочій нараді в РДА обговорювали реформування вторинної ланки медицини (ФОТО)
Нарада відбулася вчора, 16 серпня. Провів її в.о.голови Михайло Полажинець за участі заступника Віктора Погара, провідного інспектора відділу охорони здоров'я Марини Керецман.
Цьогоріч закарпатські лісівники поставили 117 тис. м.кв. дров (ФОТО, ВІДЕО)
Учора, 8 серпня, Закарпатські ОДА відбулась робоча нарада щодо готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
У Закарпатській ОДА обговорювали методи протидії домашньому насильству
1 серпня в облдержадміністрації відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Михайла Петрішки.
У Закарпатській ОДА провели нараду, присвячену новому адмінтерустрою (ФОТО)
30 липня в Ужгороді під керівництвом голови ОДА Ігоря Бондаренка відбулося засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів краю. Засідання, окрім постійних членів робочої групи, відвідали експерт Центрального офісу реформ (ЦОР) при Мінрегіоні Юрій Ганущак та координатор ЦОР Іван Лукеря, директор Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" Іван Дем’янчук.
На нараді у Тячівській РДА обговорювали відведення місць масового відпочинку та розчистку придорожніх узбіч (ФОТО)
У середу, 26 червня, в Тячівській РДА відбулася нарада з головами місцевих рад тих населених пунктів району, які розташовані в прикордонній смузі - Солотвина, Бедевлі, Грушова, Тересви, Нижньої Апші.
Про відведення місць масового відпочинку та розчистку придорожніх узбіч говорили в Тячівській РДА
26 червня в Тячівській РДА відбулася нарада з головами місцевих рад тих населених пунктів району, які розташовані в прикордонній смузі - Солотвина, Бедевлі, Грушова, Тересви, Нижньої Апші.
У Тячеві відбулося засідання комісії з проведення контролю за виконанням вимог законодавства про працю
12 червня 2019 року у приміщенні актового залу Тячівської Міської ради під головуванням першого заступника Тячівського міського голови Клебана Івана Ярославовича, за участю начальника Тячівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Сими Євгена Юрійовича, заступника начальника управління  - начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Тячівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Шупи Романа Йосиповича та за участю фізичних осіб – підприємців громади, відбулося засідання комісії з проведення контролю за виконанням суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю.
У Тячеві на нараді обговорювали використання бюджетних коштів для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (ФОТО)
Минулого тижня під керівництвом першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Михайла Полажинця відбулося засідання комісії з питань використання коштів передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.
У Тячеві на нараді обговорювали державну підтримку розвитку фермерських господарств (ФОТО)
18 червня 2019 року у приміщенні Тячівської райдержадміністрації (малий зал засідань) при голові Тячівської РДА В.Дем'янчуку, представниками департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації (В.Тереля – заступник директора департаменту, Н.Кіш – начальник відділу тваринництва, С.Павлик – начальник відділу землеробства), проводилася нарада-семінар на тему: «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та підтримка тваринництва у 2019 році», з метою максимального залучення до участі у програмах державної підтримки малих сільськогосподарських товаровиробників – фермерських господарств, фізичних осіб, які утримують молодняк великої рогатої худоби.
У Тячівській РДА обговорювали питання щодо рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (ФОТО)
Сьогодні, 14 червня, під керівництвом першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Михайла Полажинця відбулося засідання комісії з питань заготівель природних рослинних ресурсів місцевого значення.
<<Попередня
1
2
3
4
12
13
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi