24 листопада 2017
П'ятниця
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві презентували книгу «Нація, яка не капітулює» (ФОТО)
Сьогодні у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася презентація книги Ярослава Іляша «Нація, яка не капітулює», в якій висвітлено історію національно-визвольного руху Ірландії з середини ХІХ століття і до сьогодення. Видання містить як архівні матеріали, так і особисті думки автора щодо цих подій. У книзі вміщено також статті діячів українського націоналістичного руху, адже Ярослав Іляш, у своїй праці, провів паралелі між національно-визвольними рухами в Ірландії і Україні. 
«Укрзалізниця» скасує потяг сполученням «Солотвино-Львів»? (ВІДЕО)
Замість цього пропонують поїзд «Солотвино-Київ» – він прибуватиме до Львова не о шостій ранку, як солотвинський, а о третій ночі.
Тячів презентували на виставці «Художники подорожують малими містами України» (ФОТО)
16-17 листопада в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г.Заболотного відбувся Форум «Малі міста України». Захід проводився з метою привернення уваги громадськості до вивчення історії малих міст, їх культури, архітектурних пам'яток, збереження культурного надбання держави, розвитку регіонального краєзнавства, туризму.
Фото з архіву: на початку ХХ ст. міст через Тису у Тячеві був дерев’яним
На листівці, підписаній, імовірно, 1904-м роком, зображено міст через Тису у Тячеві у початковому вигляді. Конструкція споруди, що колись об’єднувала дві частини Тячева, була дерев’яною.
Депутати Тячівської райради обирають нового голову
Після перерви в роботі сесії депутати перейшли до обрання нового голови районної ради замість звільненого Василя Каганця.
У Буштині ремонтують автомобільний міст (ФОТО, ВІДЕО)
Сьогодні на автомобільному мості у Буштині тривають ремонтні роботи – дорожники ліквідовують наскрізну проріху, що утворилася на проїжджій частині мосту. У зв’язку з цим рух транспорту на цій ділянці утруднений.
У Тячеві тривають ремонтні роботи по вулиці Кошута (ФОТО)
В місті продовжують капітально ремонтувати вулицю Кошута. Наразі роботи тривають на відрізку від будинку №7 до №43. Тут знімають бруківку, замість якої настелять асфальт.
Тячів співпрацюватиме з чеськими містами Хотеборж та Наход
Сьогодні, 31 жовтня, рішенням 19-ї сесії міської ради депутати надали дозвіл на організацію співпраці з містами Хотеборж (край Височина, Чехія) та Наход (Краловоградецький край, Чехія), а також уповноважили міського голову Івана Ковача на підписання Угоди про співпрацю між цими містами-побратимами та Тячівською міською радою.
Фото з архіву: прання на потоці у центрі Тячева
Саме так – на потічку, який протікав у центрі міста, по вулиці Кошута – в давнину прали одяг тячівські господині. Зараз цю річку, загнану внаслідок хаотичної забудови у двори і під землю, називають «Голубим Дунаєм».
У Солотвині пройде фотовиставка «Румунія живописна»
Міжнародна асоціація «ЕуроФотоАрт у 2013 році» розпочала роботу над проектом «Румунія живописна». Окрім популяризації художніх фотографій, він також презентує і живописні місця Румунії. До участі у проекті було запрошено відомих членів Міжнародної Асоціації і членів організацій-партнерів з різних країн Європи. Після старту проекту 9 травня 2014 року в Культурному Інституті Румунії в Бухаресті виставка стала мандрівною. Її вже бачили у художніх галереях міст Пекін (Китай), Бекешчаба (Угорщина), Чернівці (Україна), Кишинів (Республіка Молдова), Галац, Слатіна (Олт), Бая-Маре (Румунія).
<<Попередня
1
2
3
4
62
63
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi