Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Мовний табір у Дубівській школі: учні вдосконалювали знання з англійської мови (ФОТО)
Впродовж двох тижнів на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. діяв мовний табір з денним перебуванням під назвою «Я у світі англійської мови».
У Буштинській гімназії-інтернаті діє літній мовний табір (ФОТО)
Літні канікули – це не тільки довгоочікувана безтурботна пора, а й нагода провести дозвілля з користю: до прикладу, підучити іноземну мову. Саме з цією метою при школах Тячівщини організовано мовні табори.
Дубівські школярі весело провели час та закріпили знання з англійської мови у пришкільному таборі (ФОТО)
Минулого тижня мовні табори на базах 15 загальноосвітніх шкіл району завершили свою роботу.
Мовний табір при Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. завершив свою роботу проведенням вікторини (ФОТО)
Цього року в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вперше табір був не звичайний, а мовний. Усі заходи проводились згідно з затвердженим планом роботи. Для учнів були створені належні умови для удосконалення мовних навичок та вивчення традицій країн, мови яких вивчаються у школі.
У таборі «Мова для життя» дубівським школярам не було коли сумувати (ФОТО)
Минулого тижня мовні табори на базах 15 загальноосвітніх шкіл району завершили свою роботу. Впродовж двох тижнів мовний табір під назвою «Мова для життя» діяв й при Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. Тут вдосконалювали свої знання з англійської мови 47 здібних школярів.
Австрійський волонтер гостював у мовному таборі при Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського (ФОТО)
1 червня при Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.В.Гренджі-Донського (директор Тетяна Стойка) відкрився двотижневий літній мовний табір з денним перебуванням для школярів 5-7 класів.
У 15 школах Тячівщини діють мовні табори
З 1 по 10 червня у 15 школах Тячівського району діють літні мовні табори. Тут школярі мають змогу вдосконалити свої знання англійської, німецької або французької мов, а 60 учнів румуномовних Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст. та Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІ ст. мають нагоду повправлятися у державній українській мові.
Відпочинок плюс навчання: при Тячівській ЗОШ №1 імені В.Гренджі-Донського відкрився мовний табір (ФОТО)
Цьогоріч у школах Закарпаття вперше відкрилися табори з вивченням іноземних мов. Один з них діє і в Тячеві – при ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi