Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Дубівські школярі весело провели час та закріпили знання з англійської мови у пришкільному таборі (ФОТО)
Минулого тижня мовні табори на базах 15 загальноосвітніх шкіл району завершили свою роботу.
Тячівський журналіст Костевич визнав, що поширив замовний наклеп
До редакції надійшов лист-спростування від І.А.Костевича, який нещодавно поширив у закарпатських жовтих Інтернет-ЗМІ статтю-наклеп, в якій звинуватив голову Громадської ради при Тячівській РДА Василя Луканя у зловживанні службовим становищем.
Мовний табір при Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. завершив свою роботу проведенням вікторини (ФОТО)
Цього року в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вперше табір був не звичайний, а мовний. Усі заходи проводились згідно з затвердженим планом роботи. Для учнів були створені належні умови для удосконалення мовних навичок та вивчення традицій країн, мови яких вивчаються у школі.
У таборі «Мова для життя» дубівським школярам не було коли сумувати (ФОТО)
Минулого тижня мовні табори на базах 15 загальноосвітніх шкіл району завершили свою роботу. Впродовж двох тижнів мовний табір під назвою «Мова для життя» діяв й при Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. Тут вдосконалювали свої знання з англійської мови 47 здібних школярів.
Австрійський волонтер гостював у мовному таборі при Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського (ФОТО)
1 червня при Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.В.Гренджі-Донського (директор Тетяна Стойка) відкрився двотижневий літній мовний табір з денним перебуванням для школярів 5-7 класів.
У 15 школах Тячівщини діють мовні табори
З 1 по 10 червня у 15 школах Тячівського району діють літні мовні табори. Тут школярі мають змогу вдосконалити свої знання англійської, німецької або французької мов, а 60 учнів румуномовних Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст. та Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІ ст. мають нагоду повправлятися у державній українській мові.
На Тячівщині багатодітному батькові дали умовний термін за ухилення від мобілізації
4 лютого у Тячівський районний суд у відкритому судовому засіданні розглянув кримінальне провадження, внесене в Єдиний реєстр досудових розслідувань 07.08.2015 року за №12015070160001352, відносно обвинуваченого, який має на утриманні троє малолітніх дітей, раніше не судимого, у скоєнні злочину, передбаченого ст. 336 КК України (Ухилення від призову за мобілізацією).
Румуномовний регіон голосував найпасивніше на Тячівщині
У селах, де компактно проживають представники румунської нацменшини, явка виборців на дільницях склала від 10,5 до 22 відсотків.
Відпочинок плюс навчання: при Тячівській ЗОШ №1 імені В.Гренджі-Донського відкрився мовний табір (ФОТО)
Цьогоріч у школах Закарпаття вперше відкрилися табори з вивченням іноземних мов. Один з них діє і в Тячеві – при ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського.
У Тячеві презентували каталог «Інвестиційний потенціал Тячівщини» (ФОТО)
Двохмовний (українсько-англійський) каталог «Інвестиційний потенціал Тячівщини» розроблений сектором зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економічного розвитку і торгівлі Тячівської районної державної адміністрації.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi