Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Закарпатські митники вилучили 1440 упаковок миючих засобів (ФОТО)
Напередодні, в зону митного контролю митного поста «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби в напрямку «в'їзд в Україну» прибув вантажний автомобіль «DAF».
Контрабанда: закарпатські митники вилучили майже 80 тис. респіраторів (ФОТО)
Сьогодні, 20 березня 2020 року, на митному посту «Тиса» працівники Закарпатської митниці Держмитслужби спільно з співробітниками Служби безпеки України, оперативного відділу Держприкордонслужби та Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НП України запобігли незаконному вивезенню з України респіраторів.
Закарпатські митники вилучили 720 літрів мастила з Італії
Причина вилучення жодним чином не пов’язана з коронавірусом. Мало місце порушення митних правил передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Закарпатські митники вилучили 19 «IPhone 11» (ФОТО)
Водій автомобіля «Volkswagen», громадянин України, прибув у пункт пропуску «Дяково-автомобільний» смугою руху «зелений коридор». В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина працівники митниці виявили валізу із 19 телефонами «IPhone 11», різних моделей та кольорів.
Закарпатські митники вилучили незадекларований дитячий одяг, сумки та рюкзаки (ФОТО)
Напередодні, 23 лютого 2020 року, на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав автобус «IVECO» словацької реєстрації, під керуванням громадянина України.
Закарпатські митники вилучили 1 тонну харчових продуктів
Сьогодні, на митному посту «Тиса» працівники митниці припинили три спроби незаконного переміщення продуктів харчування. Товари намагалися ввести громадяни України, які поверталися з Італії.
Закарпатські митники вилучили майже 200 літрівнезадекларованого кокосового молока (ФОТО)
Сьогодні, в зону митного контролю митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці заїхав мікроавтобус «Mercedes-Benz» під керуванням громадянина України, що слідував у приватних справах з Чехії в Україну.
«LeSILLA», «BALDININI» «PRADA», «HUGO BOSS», «EMPORIO ARMANI»: закарпатські митники вилучили в пасажира автобуса «Мілан - Чернівці» 162 кг контрабанди (ФОТО)
Напередодні, 9 лютого 2020 року, в зону митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав автобус «MERCEDES-BENZ», державний реєстраційний номерний знак України. Автобус здійснював міжнародне перевезення пасажирів згідно з розкладом та слідував за маршрутом «Мілан - Чернівці». У ньому їхав громадянин України, який повертався з Італії, де перебував у приватних справах.
«FRAGOLINO», «FRIZZANTINO», «PROSECCO»: Закарпатські митники вилучили 90 пляшок вина (ФОТО)
Напередодні, в зону митного контролю митного поста «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав рейсовий автобус марки «VAN HOOL», який здійснював міжнародне перевезення пасажирів за маршрутом «Козенца - Київ».
Закарпатські митники вилучили в українця мікроавтобус та приховані цигарки вартістю 239 тис. гривень (ФОТО)
На митному посту «Лужанка», в ході здійснення митного огляду мікроавтобусу «MERCEDES-BENZ» митники із залученням службового собаки виявили приховані у тайнику 250 пачок цигарок вітчизняного виробництва з акцизними марками України.
<<Попередня
1
2
3
4
8
9
Наступна>>