Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Закарпатські рятувальники спільно з лісівниками вчилися приборкувати лісові пожежі (ФОТО)
23 травня, ужгородськими рятувальниками спільно із представниками державного підприємства «Ужгородське лісове господарство» проведено спільні пожежно-тактичні навчання, щодо гасіння умовної лісової пожежі.
Лісівники Тарасівського лісництва готові до пожежно-небезпечного періоду
Минулого вівторка відбулася нарада працівників Тарасівського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ». Обговорено питання організації проведення заходів щодо запобігання та протидії пожежам у лісових масивах на літній період.
Брустурянські лісівники їздили по досвід до країн Європи (ФОТО)
Нещодавно троє працівників ДП «Брустурянське ЛМГ» разом з колегами з інших лісгоспів області, загалом 50 осіб, взяли участь у туристичній поїздці країнами Європи, яку організував профком Закарпатського ОУЛМГ.
У Комсомольському лісництві посадили новий ліс (ФОТО)
Лісовідновлювальна кампанія-2018 в угіддях Мокрянського лісгоспу наразі у розпалі. Починаючи з 15 квітня лісівники активно заліснюють площі минулорічних зрубів в лісовому фонді саджанцями основних лісоутворюючих порід: смереки, бука, явора, ясіня, ялиці.
Закарпатські лісівники ведуть активну боротьбу з браконьєрством
Як повідомив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства ЗОУЛМГ Роман Соболівський, рейди по боротьбі з браконьєрством проводяться у всіх державних лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. У результаті від початку року групами мисливців було проведено понад 347 рейдів та залучено 1260 осіб.
У Підплеші лісівники Тячівського лісгоспу звели затишну зони відпочинку (ФОТО)
Ще рік тому неподалік с. Підплела, на території Тарасівського лісництва, лісівники держлісгоспу розпочали облаштовувати комфортне місце для відпочинку подорожуючих. І вже сьогодні роботи на об’єкті завершено.
Лісівники Мокрянського лісгоспу висадили молоді дерева на площі 1,8 га (ФОТО)
Лісовідновлення дійшло і до гірських районів. Так, 13 квітня у лісових масивах ДП «Мокрянський лісомисливгосп» стартував лісовідновлювальний сезон.
Лісівники Брустурянського лісгоспу зазеленили подвір’я Буштинського ДНЗ №1 (ФОТО)
Днями працівники Буштинського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» провели озеленення території Буштинського ДНЗ №1.
У лісах Закарпаття лісівники нарахували більше 5,5 тисяч білок
Закарпатські лісівники провели щорічну таксацію (облік – ред.) дикої фауни у всіх мисливських господарствах області. Про це розповіли у прес-службі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства
Лісівники Брустурянського лісгоспу озеленили територію двох дитсадків (ФОТО)
Минулого тижня працівники Грушівського лісництва провели озеленення територій Грушівського та Кривського ДНЗ.
<<Попередня
1
2
3
4
6
7
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi