24 листопада 2017
П'ятниця
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Лісівники Тячівського лісгоспу заготовлять понад 2,5 тисячі новорічних ялинок
Пункти збуту новорічних красунь діятимуть в Руській Мокрій, Лопухові та поблизу адмінбудинку підприємства у с. Нересниця.
Брустурянські лісівники заготовлять 2 тис новорічних ялинок
Як повідомили у лісгоспі, новорічні ялинки буде заготовлено як на спеціальних ялинкових плантаціях, так й на ділянках, де проходять лінії електромережі, та біополях, де зростають самосіянці-ялинки.
У Брустурянському лісгоспі більше 945 га території офіційно стали пралісами (ФОТО)
На території ДП «Брустурянське ЛМГ» є споконвічні, стародавнні ліси – праліси, що формувалися у режимі повної недоторканості з боку людини.
Єгері Брустурянського лісгоспу до зими готові
У лісівників і єгерів немає періодів затишшя. Від весни до зими і навпаки – в усі пори року у лісі кипить робота. Ось взимку на території державного мисливського фонду ДП «Брустурянське ЛМГ» проходить підгодівля диких тварин.
У Тячівському лісгоспі облаштовано вже 16 зон для відпочинку туристів (ФОТО)
У лісових масивах, підпорядкованих Тячівському держлісгоспу, вже облаштовано 16 рекреаційних місць. Найбільша кількість таких зон знаходиться вздовж доріг і поблизу водойм. Лісівники зводять їх, дбаючи про комфортний відпочинок подорожуючих. Відтак, облаштовують територію альтанками, лавочками та столами, тут також передбачені місця для вогнищ та утилізації сміття.
Мокрянський лісгосп спродав понад 10 тис м3 дров
Заготівля сировини лісівниками триватиме й надалі. Тож мешканці навколишніх сіл, які ще не придбали тверде паливо на зиму, зможуть це зробити у будь-який час.
У Брустурянському лісгоспі щораз більшає місць для відпочинку туристів (ФОТО)
Нещодавно на території Лопухівського лісництва з’явилася ще одна екологопізнавальна стежка. наразі біля контори лісництва є вже дві такі доріжки.
У брустурянських хащах – справжня зима (ФОТО)
Фото засніжених вершин виклав у мережі один з працівників Брустурянського лісгоспу – Василь Косюк. Він зробив знімок під час робочого виїзду у високогір’я.
Незвична ялинка-вказівник встановлено у лісах Лопухова (ФОТО)
Нещодавно у лісовому масиві Брустурянського лісгоспу встановлено незвичний інформаційний вказівний знак у вигляді металевої ялинки, де заначено назву урочища Усть-Турбат.
Будівлю Нересницького лісництва капітально оновлюють (ФОТО)
За останні роки адміністрація Брустурянського лісгоспу проводить масштабні роботи з покращення умов праці для своїх лісівників. Основний акцент керівництво робить на оновлення контор лісництв та будівництво нових. Так, нещодавно розпочато капітальне оновлення контори Нересницького лісництва.
<<Попередня
1
2
3
4
15
16
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi